více >>

Týden hokeje s HC Rožnov p. R.

Akce již skončila

Ve čtvrtek 24.ledna budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadiónu v Rožnově pod Radhoštěm akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek.

Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy. Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a
rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na šéftrenéra mládeže Kamila Valentíka 607 875 423 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více
informací najdete zde: www.hcroznov.com

24. 1.  (16:00–18:00)
Zimní stadion Na Bučiskách, Rožnov p. R.
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ