více >>

Starý dobrý western

Tradičně první srpnový víkend se na přehradě Bystřička na Vsetínsku uskuteční už 21. ročník festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN. Od pátku do neděle 2. až 4. srpna 2019 je pořádá Country kapela Gympleři Vsetín.

Během uplynulých ročníků festival STARÝ DOBRÝ WESTERN překonal očekávání pořadatelů i diváků a pozvedl se mezi nejlepší a největší festivaly zaměřené na country a bluegrassovou hudbu s přesahem k folku a trampské písni v České republice. I letošní ročník si klade za cíl potěšit všechny příznivce těchto žánrů.

V průběhu tří dnů si návštěvníci na třech hudebních scénách (v letním kině, u Restaurace U Mokrošů a v Kemu Ranč) mohou vychutnat na tři desítky kvalitních amatérských, poloprofesionálních i profesionálních hudebních seskupení z České a Slovenské republiky i dalších zemí. V průběhu sobotního odpoledne dojde tradičně k předání ocenění Association for Main Scene of Country Music za životní přínos country hudbě a nebude chybět spousta doprovodného programu ve stylu country & western s mnoha dalšími překvapeními.

V programu letošního ročníku, který pořadatelé postupně upřesňují a doplňují o další jména, se mohou posluchači mimo jiné těšit na kapely Taxmeni, Devítka, Pacifik, Cadillac Pavla Brümera s Tomášem Linkou a Marianem Kadlecem, Žamboši, Country Míza, Noční vlak či pořádající kapelu Gympleři.

od  2. 8.  (16:00)
do  4. 8.  (15:00)
Přehrada Bystřička, Vsetínsko
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ