KDY: sobota 15. února od 20.00
KDE: Dům kultury Vsetín

Posedmé pořádá vsetínská Diakonie ples, na němž je vždy vítán každý bez rozdílu věku, kulturních kořenů a tělesných handicapů. Jeho dějištěm se opět stane velký sál Domu kultury ve Vsetíně.

Hudebním a tanečním večerem účastníky doprovodí hudební skupina Skart a cimbálová muzika Ladi Tulii s primášem Peterem Brindzakem. Ples Společně se uskuteční v sobotu 15. února 2020 od 20 hodin. Mediálním partnerem svým způsobem ojedinělé kulturně společenské akce v regionu je Valašský deník a týdeník Naše Valašsko.

Pro hudby a tancechtivé hosty plesu připravili organizátoři tradičně bohatý program. „Tak předně, poprvé nabídneme skvělou cimbálovku specializující se na romskou muziku. Nicméně, součástí plesu se stane neodmyslitelné předtančení, tentokrát v podání Tancklubu Vsetín. Ale rovněž možnost nácviku soutěžního latinskoamerického tance cha-cha, jehož domovinou je Kuba. Připravena je soutěž v tanci o věcné ceny, losování výherních vstupenek, fotokoutek a chybět nebude ani půlnoční překvapení,“ prozradil k programu plesu ředitel Diakonie Vsetín Dan Žárský.

NEJVĚTŠÍM TAHÁKEM JE TANEC

Je tedy zřejmé, že velký sál vsetínského Kulturního domu bude plný taneční a cimbálové muziky a tance. „Opravdu, největším tahákem, proč na ples jít také letos, je mimo jiné samotný tanec. Díky oběma hudebním uskupením a jejich repertoáru dostanou návštěvníci plesu možnost vyzkoušet si opravdu pestrou směsici tanečních stylů,“ doplnila k programové plesové informaci Marta Vodáková odpovědná v Diakonii Vsetín za komunikaci s médii a veřejností.

Cena vstupenky na ples Společně je 250,- Kč. Je možné ji zakoupit v předprodeji kina Vatra od 3. února 2020, nebo v den konání plesu ve foyer Domu kultury Vsetín. Spolu s Diakonií Vsetín se na pořadatelství plesu podílí rovněž Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, Domov Jitka a Dům kultury Vsetín.