KDY: 10. října 2019 od 19.00
KDE: Dům kultury Vsetín
ZA KOLIK:

Inscenace volně navazuje na předešlou hru Veselé vdovy valašské aneb Jak se nejlépe zbavit manžela, v níž se - jak název napovídá - divák seznámil s valašskými ženami, které by se rády zbavily svých „neschopných“ mužíčků a vytěžily nějaké peníze z pojistek, které by vhodně investovaly do nových hadříků, kosmetiky, dovolených v exotických destinacích a taky mladých nápadníků.

Zkoušely to gulášem z muchomůrek a taky potopením gumového člunu s jejich „poklady“. Nicméně marně. Vždy se něco nepovedlo, něco se neplánovaně přihodilo a něco kikslo. Chvíli to překously, ovšem nesmířily se s neúspěchem. Časem se v nich probudila vášeň zkusit své štěstí znovu a dosáhnout konečného vítězství . Pojďme se tedy podívat, co naše nespokojené krasavice vymyslely, aby dosáhly svého cíle. Jenom chceme opět apelovat na vás, naše divačky, manželky, milenky, abyste si z nich nebraly příklad. Jednak je to nehezké a sobecké jednání a taky proto, že se to může vymknout z rukou a dopadnout úplně jinak než jste si představovaly. Nakonec samy uvidíte, zda se snahy našich hrdinek vyplnily k jejich spokojenosti.

Scénář. Jiří B. Vymětal, Texty písní: Milan C.K. Knápek
Hrají: Jiří B. Vymětal, Milan C.K. Knápek, Ivana Bublíková, Julie Bartoňková, Libuše Rapantová, Sylvie Krabicová, Tomáš Vrátník, Jiří Miklík, Richard Šimčík, Tomáš Zahradníček, Jiří J. Vymětal, Marcel Hulík        
délka: 110 minut

Zdroj: Divadlo Schod