více >>

Valašské divadelní léto

Akce již skončila

Již sedmnáctým rokem pořádá agentura Pragokoncert v Rožnově pod Radhoštěm hudebně-divadelní festival s příznačným názvem Valašské Divadelní Léto. Většina pořadů tohoto festivalu se koná pod širým nebem v amfiteátru Dřevěného městečka ve Valašském muzeu v přírodě. Pro případ špatného počasí je pro některá vystoupení krytou variantou sál Janíkovy stodoly.

„Festival se koná v průběhu měsíců července až srpna a sedmnáctý ročník přiváží celkem čtyři vynikající pořady pro dospělé i pro děti a tradičně také velký megakoncert. Výběrem velmi kvalitních umělců se tak snažíme obohacovat program jak v historickém muzeu, tak na celém Valašsku“ dodává hlavní organizátor festivalu – David Mlčoch z pořádající agentury Pragokoncert.

VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO 2019 – program:

18.7. LUKÁŠ PAVLÁSEK – KDO NEPLÁČE, NENÍ ČECH!

Rožnovská premiéra zábavné talk show našeho předního baviče a komika Lukáše Pavláska. Vystoupení One Man Show se uskuteční v Janíkově stodole. Pozor! Omezený počet míst.

19.7. TUBLATANKA + CITRON + host: BASTARD

SOUBOJ REBELŮ 2019. Finální koncert úspěšného turné československých legend hard and heavy se uskuteční za každého počasí na venkovním rožnovském koupališti. Nová scéna, nové video animace a každý návštěvník koncertu obdrží na památku jako dárek kompilační CD se společným hitem „Silní a nezlomní“.

22.8. DIVADLO FRANTIŠKA RINGO ČECHA – DÍVČÍ VÁLKA

Nejlepší divadelní komedie všech dob! Soubor v nejsilnější sestavě. Hrají: František Ringo Čech, Uršula Kluková, Petr Jablonský, Roman Skamene, Petr Martinák, Felix Slováček, Milan David, Martha Olšrová, Zuska Velichová a další. Vystoupení se uskuteční v amfiteátru Dřevěného městečka. V případě nepříznivého počasí v Janíkově stodole.

26.8. MÍŠA RŮŽIČKOVÁ – LESNÍ KRÁLOVSTVÍ

Nejoblíbenější umělkyně pro děti přiváží svoji originální písničkovou show. Vystoupení se uskuteční v amfiteátru Dřevěného městečka. V případě nepříznivého počasí v Janíkově stodole.

--

Veškeré informace o festivalu, předprodejích a vstupenkách najdete na www.valasskedivadelnileto.cz a aktuální informace jsou i na Facebooku. Kontaktní telefon: 777 701 583 a pozor!!! Vstupenky zasíláme i na dobírku. Předprodej v Rožnově: Turistické Informační Centrum - 571 652 444. Ostatní předprodeje: Frenštát pod Radhoštěm: Informační centrum - 556 836 916, Valašské Meziříčí: Turistické Informační Centrum - 571 684 558, Vsetín: Turistické Informační centrum – 575 755 144. Předprodejní síť www.ticketstream.cz

Zdroj: Pragokoncert Bohemia

od  18. 7.  (19:00)
do  26. 8.  (19:00)
Rožnov pod Radhoštěm, Valašské muzeum v přírodě
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ