Nahrávám odpočet ...
TÉMA

VHK ROBE Vsetín

Hokejový Vsetín prožil perný hokejový víkend, porazil Ústí

Po pětidenní přestávce čekaly prvoligové hokejisty Vsetína dva víkendové zápasy Na Lapači, kdy hostili Třebíč a Ústí nad Labem. Tyto zápasy zakončily první čtvrtinu základní části. Po sobotní prohře přišla jasná nedělní výhra.

Jenáček: Věřím, že vedení bude mít trpělivost

ROZHOVOR / Svůj kamrlík zatím nevyklízejí. Jinde by už dávno měnili trenéry, ve Vsetíně má trenérský tandem Jiří Dopita – Luboš Jenáček důvěru. Ani aktuálně předposlední místo v tabulce WSM ligy a jen dvě výhry a pět bodů z posledních devíti zápasů pod trenéry židle nerozkymácelo.

Hokejisté Vsetína s novým brankářem Pavelkou udolali Kadaň

S novou posilou do branky z Hradce Králové Jaroslavem Pavelkou udolali prvoligoví hokejisté Vsetína v 10. kole poslední Kadaň a podruhé vyhráli v soutěži za tři body.

Vsetín se dál trápí. V Prostějově ztratil vyhraný zápas

Tři body si nechali utéct mezi prsty. Hokejisté Vsetína nezvládli zápas 9. kola WSM ligy v Prostějově a za Hané odjeli s prázdnou. Přitom v zápase vedli průběžně 2:0, 3:1 a ještě ve 45. minutě 4:3, nakonec Prostějov srdnatým výkonem duel otočil a vyhrál 5:4. Vsetínu nestačily ani dva góly a tři kanadské body útočníka Březiny.

Těžko hledám slova, smutnil po kolapsu dvougólový Březina

ROZHOVOR/ - Jindy by zářil jako vánoční stromeček, ale včera se kabonil. Dva góly, jedna asistence k tomu. To je statistická vizitka nejproduktivnějšího hráče prvoligových hokejistů Vsetína Davida Březiny z Prostějova. Valaši totiž vedli po první třetině 2:0, ve druhé části 3:1 a ještě ve 45. minutě 4:3, přesto po porážce 4:5 odjížděli s prázdnou.

Trápení Vsetína pokračuje. Se Slavií prohrál počtvrté v řadě

Hokejisté Vsetína prohráli už počtvrté v řadě, doma nestačili na pražskou Slavii, které podlehli 2:5. Hosté vedli ještě před koncem jasně 5:0, když tři z pěti gólů vstřelili z přesilovek. Vsetín kosmeticky korigoval výsledek až dvě minuty před koncem Hruškou a Březinou.

Skvělá atmosféra na Lapači nepomohla, Vsetín trápil přerovský brankář Klimeš

Prvoligoví hokejisté Vsetína si připsali první porážku v domácím prostředí. Hostující Přerov byl lepším celkem. Opíral se o výborného brankáře Klimeše a po zásluze zvítězil.

Vsetín poprvé padl po velkém debaklu na Kladně

První porážku si připsali prvoligoví hokejisté Vsetína, když po špatném výkonu nestačili na Kladno. Rozhodnuto bylo již po první třetině, v které Valaši třikrát inkasovali.

Vsetín získal skalp loňského účastníka extraligy

Druhý zápas v 1. hokejové lize zvládli hokejisté Vsetína se ziskem dvou bodů. Utkání Na Lapači rozhodl svou brankou 44 sekund před koncem prodloužení Radim Kucharczyk.

Objev Vsetína Březina kdysi odsoudil Valachy k sestupu. „Vybavím si to,“ řekl

Byl to on, kdo kdysi dvěma góly v bitvě o všechno poslal juniorku Vsetína do první ligy. Jihlava tehdy slavila záchranu extraligy a David Březina byl hrdinou. Ten samý klub se ho nyní po návratu do nejvyšší soutěže mužů v létě zbavil. Už byl nepotřebný. Hádejte, kam zamířil? Jistě, na Lapač.

Porazil Ovečkina, má titul. Teď chce Markovič vydržet ve Vsetíně

Pomohl porazit Alexe Ovečkina s Jevgenijem Malkinem, jen na Ryana Getzlafa a spol. nestačil. Doma má zlato s Pardubicemi i stříbro z mistrovství světa osmnáctek.

Pletou si ho s hráčem NHL. Vrána však za Washington hrát nebude

Pletou si ho s hráčem NHL. Má prý hrát za Washington Capitals. „Stává se to poměrně dost často, je to celkem vtipné,“ rozesmál se 21letý Jakub Vrána, který v létě posílil prvoligového nováčka Vsetín. Se svým stejně starým jmenovcem, který v týmu Alexandra Ovečkina odehrál 21 zápasů a vstřelil tři góly, se však zná.

Hokejisté Vsetína slaví první triumf. Porazili Ústí nad Labem

Lapač se zase topil v euforii. Hokejisté Vsetína předvedli parádní vstup do soutěže. Nováček WSM ligy zcela zaslouženě porazil Ústí nad Labem 5:2.