Sport

Skvělé! Nohejbaloví Valaši v superfinále obhájili titul!

Jak je důležitý mít svou chalupu, přesněji svého Jana Chalupu. Rozdílovým hráčem sobotního Superfinále extraligy nohejbalistů v aréně pražské Sparty byl lídr vsetínského týmu Climax, který po boji s Modřicemi a výhře 5:4 obhájil mistrovský titul.

Fotbalisté Vsetína nasázeli nováčkovi čtverku

Pobavili fanoušky a konečně přetavili kvalitní výkon ve tři body a dostatek branek. Divizní fotbalisté Vsetína jasně přejeli ve druhém poločase nováčka z Heřmanic.

dnes 09:35
-

Vsetínu šly proti Prostějovu náramně přesilovky

Prvoligoví hokejisté Vsetína se vrací na vítěznou notu. I díky čtyřem využitým přesilovkám přehráli v sobotním 16. kole Na Lapači souseda v tabulce z Prostějova a vyhoupli se na třetí místo.

18.10.2018
-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

18.10.2018
-

Mourinha mám stále na očích, říká brankář Kovář

ROZHOVOR / Sir Matt Busby Way vede stretfordskou čtvrť Old Trafford, který je od roku 1910 domovem slavného klubu Manchester United. Právě dres Rudých ďáblů nosí osmnáctiletý brankář Matěj Kovář. Rodák z Uherského Hradiště a produkt vyhlášené akademie Slovácka si v průmyslovém městě na severozápadě Anglie žije svůj sen.

18.10.2018
-

Jurík: Nikoho jsme nepoškodili ani neovlivnili výsledek

Z kouče je konzultant. Trenér Juraj Jurík po devítiměsíčním trestu, který vyfasoval podle hokejového svazu za ovlivnění zářijového zápasu juniorské extraligy Vsetína v Přerově, dál zůstává zaměstnancem valašského klubu.

17.10.2018
-

Stolně tenisový zápisník Lubomíra Hotaře

Druhým hracím víkendem pokračovaly ligové stolně tenisové soutěže. V nich se nejvíc dařilo druholigovým mužům Zlína.

17.10.2018
-

Jiří Klement měl v Chřibském maratonu druhou příčku pod kontrolou

David Pelíšek z Fortexu Moravský Beroun a Martina Novotná z pořádajícího Aletického klubu z Kroměříže v sobotu vyhráli 46. ročník Chřibského maratonu.

17.10.2018
-

Vsetínskou sérii neporazitelnosti ukončily České Budějovice

Obdivuhodná série osmi zápasů bez prohry v podání prvoligových hokejistů Vsetína je u konce. Ve šlágru posledního kola první čtvrtiny základní části prohrál Vsetín doma těsně s Českými Budějovicemi.

17.10.2018
-

Kouč Poloz předal své trenérské žezlo Hrstkovi!

I přes nedělní senzační vítězství na palubovce pražské Dukly (22:20) se extraligoví házenkáři Zubří úspěchem neopájejí a chystají se na další zápasy základní části.

16.10.2018
-

V Českém florbalovém poháru přijede v pátek do Vsetína superligová Ostrava

Hodně atraktivního soupeře přivítají v pátek v 5. kole Poháru České pojišťovny mužů florbalisté Vsetína. Na Valašsko přijede superligový celek FBC ČPP Bystoň Group Ostrava. Zápas ve sportovní hale Na Lapači, v němž se bude bojovat o postup do osmifinále, začíná v 19.30 hodin.

16.10.2018
-

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Sedmým podzimním kolem pokračovaly mistrovské fotbalové soutěže žen. V Moravskoslezské lize zklamal Vsetín. V Moravskoslezské divizi ve skupině B pokračoval ve vítězném tažení Brumov.

16.10.2018
-

Video potvrdilo, že házenkáři Zubří porazili Plzeň. Ale bod navíc nedostanou

Jako první v novém ročníku porazili Plzeň. Extraligoví házenkáři Zubří se sice loučili a rozešli v rámci utkání 4. kola poslední zářijový pátek doma se Západočechy smírně 26:26, ale televizní záznam odhalil, že Valaši byli „okradeni“.

16.10.2018
-

Okresní přebor: Krhová má v čele náskok už dvou bodů

Fotbalisté Krhové po víkendovém 10. kole zvýšili svůj náskok na čele okresního přeboru na dva body. Druhá Krhová totiž brala jen bod na hřišti Horní Bečvy.

16.10.2018
-

Emotivní peklo na fotbale v Nedachlebicích: inzultace, divadlo, výhrůžky

Fyzické napadení asistenta rozhodčího Radima Doležala z 84. minuty zápasu 10. kola fotbalové I. A třídy mezi Nedachlebicemi a Bojkovicemi po brance na 3:2, sprosté nadávky a urážky a nakonec i potyčky hráčů s pořadateli, kteří se snažili dostat ke kabině sudích.

16.10.2018
-

Sobotní závod Běhej Valachy láká na dvě trasy a slunečné babí léto

Terénním běžeckým závodem Běhej Valachy vyvrcholí v sobotu 20. října šestý ročník seriálu VALACHY TOUR ve Velkých Karlovicích. Předpověď počasí pro něj slibuje ideální podmínky.

16.10.2018
-

I. B: Malenovice zdolaly Mladcovou, Zlechov přemohl Ludkovice

Poslední Hutisko si vyšláplo na béčko Slavičína, které v 11. kole přemohlo 2:0 a bodově se dotáhlo na třináctý Halenkov. Luhačovická rezerva doma přemohla Březolupy a udržela se v čele krajské I. B třídy skupiny C.

15.10.2018
-

I. A třída: Bojkovice neunesly zvrat a inzultovaly rozhodčího

Ostudný konec přinesl víkendový duel v Nedachlebicích. Fotbalový duel I. A třídy skupiny B předčasně ukončila v 84. minutě inzultace pomezního rozhodčího bojkovickým Kalinou po třetí vítězné trefě domácích, podle soupeře z ofsajdu (podrobněji na jiném místě Deníku).

15.10.2018
-

Krajský přebor: Boršicím vyfoukl první bod Křenek

Tak blízko prvnímu bodu ještě fotbalisté Boršic v novém ročníku krajského přeboru nebyli. V 10. kole nečekaně potrápili Holešov, který otočil zápas po přestávce gólem a vítěznou trefou v nastavení. Na rozhodující trefu „last minute“ dosáhl také nováček ze Skaštic, který se dál drží v čele soutěže i po víkendu.

15.10.2018
-

Slováček v Přerově opět rozhodl v prodloužení o osmé výhře Vsetína

Stejně jako se Slavií Praha v předešlém domácím utkání, tak i večra na ledě Přerova dal vítěznou branku prvoligových hokejistů Vsetína v prodloužení útočník Ondřej Slováček a Valaši tak prodloužili vítěznou sérii na osm zápasů v řadě.

15.10.2018
-

Mistrovská kopaná ve Zlínském kraji

Podívejte se, jak hrál o víkendu váš oblíbený tým.

14.10.2018
-

Bravó. Házenkáři Zubří senzačně vyloupili Duklu

O překvapení 6. kola se postarali extraligoví házenkáři Zubří. Třebaže na půdě pražské Dukly většinu času prohrávali místy až o pět branek, dokázali manko smazat a na jedničku zvládnou koncovku.

14.10.2018
-

Mládežnický fotbal v kraji

Jak hrál váš oblíbený tým? Podívejte se.

14.10.2018
-

Slováček prodloužil sérii hokejistů Vsetína na sedm vítězných zápasů

Prvoligoví hokejisté Vsetína vyhráli o víkendovém 13. kole již posedmé v řadě. Doma díky brance Slováčka porazili Slavii Praha v prodloužení.

14.10.2018
-

Valmez i přes další porážku zaslouží medaili za statečnost

Senzace se sice nekonala, ale daleko k ní nebylo. Třetiligoví fotbalisté Valmezu zahráli v Líšni možná své utkání podzimu. Prvnímu celku tabulky byli více než vyrovnaným soupeřem a prohráli jen jednou brankou.

12.10.2018
-

Vsetín se brání trestu pro Juríka. Půjde kauza před civilní soud?

Půjde Vsetín až před civilní soud? Na Lapači se dál brání devítiměsíčnímu trestu zákazu činnosti trenéra hokejových juniorů Juraje Juríka.

12.10.2018
-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

12.10.2018
-

Kúdela: Prožívám skvělé období

ROZHOVOR / V reprezentační ligové pauze už pomalu balil kufry na Moravu. Se svou přítelkyní a nedávno narozeným synkem mířil Ondřej Kúdela do rodného Pitína. Jenže plány stopera pražské Slavie změnil jediný telefonát. Před dvojzápasem proti Slovensku a Ukrajině volal nový kouč reprezentace Jaroslav Šilhavý.

11.10.2018
-

Devítiměsíční trest pro trenéra Juríka platí. Necháme si to projít hlavou

Odvolání nevyšlo, nepodmíněný trest zastavení činnosti na devět měsíců pro trenéra hokejových juniorů Vsetína Juraje Juríka platí. Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) potvrdil původní rozhodnutí disciplinární komise (DK), která potrestala někdejšího kouče Zlína za ovlivnění výsledku zápasu extraligy juniorů Vsetína na ledě Přerova. Zároveň pokutu uloženou valašskému klubu z původních 80 tisíc snížil na 20 tisíc korun.

10.10.2018
-

Skvělý Gába. Vsetín knokautoval Jihlavu v jedné minutě

Vynikající výkon brankáře Gáby a dvě branky ve druhé třetině během dvaatřiceti sekund položily základ k šesté výhře prvoligových hokejistů Vsetína v řadě, tentokrát na horkém ledě Jihlavy.

10.10.2018
-

V 6. podzimním kole ženských mistrovských fotbalových soutěží se v Moravskoslezské lize vůbec nedařilo Vsetínu. V Moravskoslezské divizi ve skupině B se podle předpokladů zviditelnily celky Holešovských holek, Brumova a Fastavu Zlín.

9.10.2018
-

I. B: Valašská Polanka zdolala béčko Slavičína a poskočila do čela

Souboj nejlepších týmů I. B třídy skupiny A patřil hostům z Valašské Polanky, která se po jednoznačné výhře 4:1 nad béčkem Slavičína dostala právě před nedělního soupeře do čela tabulky. Luhačovická rezerva zvládla těžké utkání v Šumicích, kde zvítězila gólem Mačka z 89. minuty 2:1 a v čele tabulky navýšila náskok na dva body před Nedakonicemi a Uherským Ostrohem.

9.10.2018
-

Okrení přebor: Derby v Bečvě pro tu Horní

Fotbalisté Khové vládnou po 9 kolech okresního přeboru. Lídr doma přehrál Hoˇšťálkovou. V duelu Bečev slavila po velkém boji úspěch Horní, která udolala Dolní v penaltovém rozstřelu.

8.10.2018
-

I. A třída: Slušovice poprvé klopýtly, bod jim vzalo Podlesí

Kouzlo fotbalistů Slušovic je odčarováno. Lídr I. A třídy skupiny A odolával do víkendového 9. kola, kdy jej o první bod sezony připravilo Podlesí, které padlo až po penaltovém rozstřelu. V „béčku“ dál dominují Kvasice, které doma udolaly Buchlovice.

8.10.2018
-

Krajský přebor: nováček ze Skaštic ovládl šlágr kola a je v čele

Exdivizní fotbalisté Brumova již nejsou tak suverénní jako na začátku krajského přeboru. Lídr soutěže podruhé padl, těsně podlehl v Otrokovicích Baťovu a přepustil svou pozici nováčkovi. Skaštice totiž ve šlágru 9. kola doma zadupaly do země Luhačovice.

8.10.2018
-

Anička jen mávla rukou a běžela dál...

K dokončení závodního okruhu jí zbývalo pár desítek metrů. Pořadatelé ukazovali, že má odbočit k cílové rovince. Mávla jen rukou a běžela dál… Devítiletá Anna Balážová z Ostravy se stala hrdinkou tradičního Běhu městem, který v sobotu 6. října uspořádali ve Valašském Meziříčí.

7.10.2018
-

I v deseti ovládl divizní derby Slavičín. Vsetín nedal penaltu

Třebaže hráli více než poločas divizní fotbalisté Vsetína přesilovku, měli výhodu penalty, na body nedosáhli. Bojovný tým Slavičína rozhodl o svém úspěchu gólem do šatny z hlavy Elšíka.

7.10.2018
-

Souboj nejhorších v MSFL patřil Hulínu. Dva góly dal Ondřejka

Souboj nejhorších týmů ve třetí lize dopadl mnohem lépe pro hosty z Hulína, kteří v 10. kole MSFL zvítězili na hřišti posledního Valašského Meziříčí jednoznačně 4:0 a po druhém triumfu v řadě se přiblížili týmům před sebou. Poražení dál čekají na první letošní výhru.

7.10.2018
-

Hokejový Vsetín si připsal proti Benátkám pátý vítězný korálek v řadě

Ani týdenní pauza nezastavila hokejové Valachy na cestě za další výhrou a posunem v prvoligové tabulce. S navrátilci Tomášem Frolem a Davidem Vítkem v rámci víkendového 11. kola zdolal Vsetín Benátky nad Jizerou a dosáhl na páté vítězství v řadě.

4.10.2018
-

Brankářka Růžičková při reprezentační premiéře proti Slovensku udržela nulu

České fotbalistky zvládly úvodní přípravný duel proti Slovensku. Svěřenkyně známého trenéra Karla Rady na stadionu Širůch ve Starém Městě zdolaly federálního soupeře 2:0. Domácímu týmu ve čtvrtek odpoledne vyšel vstup do obou poločasů.

4.10.2018
-

Bek Vsetína Teper: Když jdete na led, počítáte, že to schytáte

Je členem valašské legie zkázy soupeřů. Když jsou na ledě, fanoušci už pomalu otevírají pleskaně se slivovicí. Jakub Teper „kryje“ záda druhé Pechancovy ofenzivní formace s Jonákem a Robem na křídlech.

3.10.2018
-

Florbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Do pořádných obrátek se dostává nová florbalová sezona. Už čtyři kola má za sebou Pohár české pojišťovny mužů. V něm se podle předpokladů daří Otrokovicím panterům. Skvělé výkony podává Vsetín. Rozehrály i mistrovské soutěže.