„Byl obrovský zájem o nehtový design a taky už jsem nestíhala dělat všecho sama. Tak jsem si sehnala výpomoc a už se těšíme, až to spolu pořádně rozjedeme," vítá posily. Kadeřnici dělá už devět let a 5. května oslaví její studio páté narozeniny. Má zaběhnutou klientelu, nabízí kompletní služby a její nové kolegyně Monika Gomelská a Lucie Glierová teď nabírají zákazníky. Tak neváhejte a přijďte! A co je důležité, u nových děvčat vše bez objednání!

Studio beauty navíc nabízí také specializovanou péči o nehty. Air-brush, akvarelová malba, one stroke. Pokud máte náročnou práci, kde vám trpí ruce, přijďte na parafínový zábal. „Zábal omlazuje a vyživuje pokožku ruky a je dobrý proti vráskám," říká posila Lucie Glierová, která dělá nehty přes čtyři roky. Pozvání samozřejmě platí pro ženy i muže. Nabízí věrnostní bonusy, každá pátá návštěva znamená masáž rukou zdarma, každá desátá pak nehty zdarma. Jednoduché zdobení zdarma. Pro studenty jsou navíc připraveny výhodné slevy.

Kadeřnice si zakládají na tom, že svým zákazníkům vycházejí vstříc. Každému se věnují se stejnou péčí a pozorností. „Když dáme dohromady naše zkušenosti a představy zákazníků, dějí se hotové zázraky. Chceme, aby účesy vypadaly skvěle a nevyžadovaly údržbu," líčí kadeřnice. Specialitou jsou horké nůžky, které mají mezi klienty obrovský úspěch. „Zatahují konečky, dodávají živiny pro růst a lepší kvalitu vlasů. Chcete-li dlouhé a zdravé vlasy, vyzkoušejte. Nebudete litovat," vysvětluje zkušená Vladislava Tlachová.

Nutno dodat, že děvčata pracují se špičkovou kosmetikou Schwarzkopf, chodí na profesionální školení a mají dost času na každého zákazníka. Kaderřnice mají také zaběhnutý věrnostní program. Pro pány znamená každá pátá návštěva masáž zdarma, desátá tak stříhání gratis. Pro dámy každá pátá návštěva taktéž masáž zdarma a každá desátá návštěva je s dvacetiprocentní slevou. Zákaznice s miminkem pak až půl roku stříhají doma, často až několik hodin. „Máme svou práci rády a snažíme se jí dělat pořádně. Už se na vás moc těšíme," láká tým Studia Beauty. Více na www.sbeauty.cz. (kap)