Co stálo za rozhodnutím věnovat se profesi restauratéra, vysvětluje Katnar následovně: „Hospodu a vlastně i hotel, který na stadionu sídlí, měl dříve jiný majitel. Když to tady opouštěl a mně se naskytla možnost hospůdku převzít, neváhal jsem a využil jí.“

Tomáš Katnar je vyučený elektrikář, vlastní hospodu a pořádá festival

Tomáš Katnar je přitom vyučený elektrikář v oboru slaboproud. A své původní profesi se také stále věnuje. „Nevýhodou je, že nemám příliš volného času pro sebe. Dopoledne dělám elektrikařinu, odpoledne pak trávím v hospodě,“ povzdechl si Katnar.

Přesto má s restaurací, která pojme padesát hostů, nemalé plány. „V současné době nabízíme kromě klasického posezení také možnost pořádání oslav, večírků či firemních prezentací,“ vypočítal.

„Protože je u restaurace poměrně velké parkoviště a hned vedle také splav, od kterého rádi zahajují vodáci sjíždění řeky Bečvy, rád bych vybudoval zázemí, kde by mohli například uložit lodě,“ přiblížil své plány majitel.

Jak dále uvedl, v letních měsících je hojně využíváno venkovní posezení. Na občerstvení se zde zastavují především cyklisté, bruslaři na kolečkových bruslích, ale také lidé, kteří jen tak vyjdou na procházku kolem Bečvy.

Tomáš Katnar, který je sám také muzikant, se věnuje i kulturní činnosti. „Čas od času u nás pořádáme také koncerty různých kapel ať už místních nebo i odjinud,“ dodal Katnar.

Za zmínku stojí i to, že společně s občanským sdružením Hafera, kterého je předsedou, každoročně pořádá minifestival Gošafest nebo třeba Tradiční jarmark. „Tak daleko od centra města totiž nikoho neruší hlasitější hudba a zábava,“ říká s úsměvem.