„Ještě letos můžete navíc stihnout poznávací výlety za Betlémy Olomouckého kraje, které se konají 5. a 12. prosince. Na programu jsou Betlémy Loštice, Mohelnice a Jiříkov. Ideální předvánoční vyjížďka stojí 199 korun včetně občerstvení," říká jednatel Peřej tours Zdeněk Wolf.

V zimní sezoně nebudou chybět ani oblíbené sobotní autobusové výlety na lyže do Jeseníků, Beskyd či Orlických hor. Ty se pořádají od 5. ledna do 16. března a vyjdou vás na 250 korun. Vyjíždí se každou sobotu o půl osmé ráno z parkoviště, kde stávalo letadlo. Pokud chcete jezdit častěji, můžete si koupit výhodnou přenosnou permanentku na všech jedenáct zájezdů za 2650 korun.

Na internetových stránkách www.perej.cz je už teď k dispozici podrobný katalog na rok 2013, kde si můžete zájezd vybrat a samozřejmě také rezervovat. Pokud si objednáte zájezd na příští letní sezonu ještě do konce února, dostanete slevu pět až deset procent.

Specialitou kanceláře jsou vodácko-turistické zájezdy, kromě našich řek se můžete plavit po řekách hned několika zemí a navíc k tomu nepotřebujete žádné vodácké vybavení ani zkušenosti. Dovolená na vodě se hodí i pro rodiny s dětmi. Instruktoři Peřej tours se o vás kompletně postarají. Rozhodně vás tedy tento typ zájezdu potěší, pokud na dovolené nechcete jen ležet na pláži, ale také něco poznat a zažít něco nového a zajímavého. Délka vodáckých zájezdů se liší, můžete vyjet na víkend nebo klidně na celý týden. Pro ty, kdo chtějí „raftování" jen zkusit jsou připraveny jedno až tříhodinové plavby přímo v Olomouci na Mlýnském potoku nebo hlavním toku Moravy. Cenově takový nevšední zážitek pořídíte už od 190 korun. Bližší informace vám rádi podají v CK PEŘEJ tours na Třídě Svobody 39 v Olomouci, e-mail perej@perej.cz, tel: 585313176, mobil 603113344. (kap)