Nabízí spoustu příležitostí, ať už plánujete delší dovolenou, nebo jen výlet „na otočku". Zábavu si tu užijete za každého počasí.

Za lyžováním i na běžky

Přímo v Resortu Valachy si můžete zalyžovat ve Ski areálu Razula. Zdatnější sportovci si užijí na červené sjezdovce Razula. Pro děti je jako stvořený mírný svah u hotelu Horal, kde funguje i lyžařská Tygří školka. Navíc hned vedle je hotel Horal s Valašskou hospůdkou a relaxačním centrem Wellness Horal s termálními bazény. S dětmi tak můžete z lyží zamířit za koupáním.

Lyžuj a plav „v moři"

Zaplujte ze sjezdovky rovnou do „moře". Ski areál Razula nabízí akci Lyžuj a plav, díky níž získáte hodinu zdarma v termálních bazénech Wellness Horal. Akce platí ve všední dny a vztahuje se na vybrané skipasy včetně večerního lyžování.

Bazény, sauny a thajské masáže

V relaxačním centru Wellness Horal si dokonale prohřejete svaly a vyčistíte hlavu. Saunový svět nabízí odpočinek v saunách, páře či tepidáriu, neobvyklým zážitkem je posezení ve venkovním whirlpoolu. V termálních bazénech si užijete koupání ve slané vodě vyhřívané až na 36°C, nechybí ani atrakce pro děti (bazének s hřibem, divoká řeka, jeskyně..) Denně od 8 do 10 hodin se koná saunování dětí, pětkrát týdně v poledne můžete u bazénů využít bezplatné dětské animační programy.

Neobyčejně bohatá je zdejší nabídka exotických masáží s terapeuty z Thajska, Srí Lanky, Filipín a Bali, nově můžete vyzkoušet i obličejová ošetření přírodní kosmetikou Pure Fiji. Specialitou Wellness Horal jsou populární saunové rituály, konají se až desetkrát denně.

Pobyty s dětmi zdarma

Pokud byste chtěli zůstat v Resortu Valachy přes noc, můžete využít třeba zvýhodněný pobyt Zimní dovolenou v Beskydech s ubytováním dětí na přistýlce zdarma a polopenzí, skipasem, masáží a dalšími bonusy v ceně. Samozřejmostí je neomezený vstup do termálních bazénů nebo animační programy pro děti. Pobyt nabízí Spa hotel Lanterna a wellness hotel Horal, v Lanterně nyní můžete využít last minute zvýhodnění 1 000 Kč na osobu a pobyt.

Za gurmánskými zážitky

Nezapomeňte ani na gurmánské požitky. Resort Valachy vás pohostí kvalitní valašskou gastronomií. Náročné gurmány jistě uspokojí zážitková restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna, která na březen připravila čtyřchodové degustační menu Vítání jara.

Tipy na zajímavé akce

1.3. – Noční stopa Valachy
1.3. – Saunová noc ve Wellness Horal
2.3. – dětský závod O pohár nejrychlejšího tygra
8.3. – Razula Demo Show
9.3. – Maškarní lyžovačka na Horalu
Více informací: www.valachy.cz

Kulíškova fotosoutěž

Foťte své zážitky z Resortu Valachy a vyhrajte obřího plyšového Kulíška a volné vstupenky do termálních bazénů. Více ZDE