„Jinak současný nový stav se vzhledem k odchodům dal očekávat. Pozitivní ale je, že kluci na sobě makají a chtějí dostat Zubří zpět, kam patří,“ dívá se na poslední bronzový úspěch zuberské házené trenér.

„Chce to ale trpělivost, bude to chvilku trvat. Nebude snadné, aby současný mladý tým vše ustál myšlenkově, ale i mentálně. Jsou stejně zklamáni jako fanoušci,“ cítí.
Ještě více jej proto ohromili příznivci Robe, kteří byli hlasitou podporou o víkendu v derby v Kopřivnici (25:31).

„Jich si ohromně vážím, když nás i za nepříznivého stavu povzbuzovali do poslední vteřiny. Klobouk dolů,“ smekl s pokorou, ale současně slíbil, že jeho tým se zítra doma od 18 hodin proti favorizované Plzni pokusí o zázrak.

„Čeká nás nejlépe poskládaný tým soutěže, který je na všech postech lepší a společně s Karvinou v mých očích největší favorit na titul. Nyní budou hrát počtvrté na hřišti soupeře,“ připomněl Poloz a svůj tým se snaží maximálně nabudit.

„S kluky jsem měl v minulých dnech pohovory, věřím, že do zápasu půjdou po držce. Pokud chceme uspět, musíme urvat parkety, ukázat zuberské srdíčko a v koncovce být mnohem efektivnější než v posledních zápasech,“ má jasno o receptu na úspěch Dušan Poloz. 

Házenkáři Zubří. Ilustrační foto
Házenkáři Zubří opět padli. V Kopřivnici nezvládli úvod