VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápisník Lubomíra Hotaře

12.6.2018
SDÍLEJ:

Běh na 2 míle ve Zlíně, červen 2018Foto: archiv klubu Sri Chinmoy Marathon Team Zlín

ATLETIKA

Zámeckou pětku v Holešově vyhráli běžci AK Kroměříž Jiří Matoušek a Martina Novotná

Holešov – Atleti AK Kroměříž Jiří Matoušek a Martina Novotná ovládli páteční 7. ročník krosového závodu Zámecká pětka v Holešově. Oba potvrdili roli favoritů.

 Matoušek v podniku dlouhém 5 kilometrů, který se konal v holešovském zámeckém parku, vyhrál v čase 15:56. Druhé místo obsadil s pětisekundovou ztrátou další reprezentant kroměřížského atletického oddílu Tomáš Navrátil, třetí pozici získal Václav Bitala (AK Emila Zátopka Kopřivnice, 16:26).

,,Úvodní kilometr jsem běžel na první pozici. Poté byl 500 metrů první Bitala. Později jsme se dlouho na čele střídali s Tomášem Navrátilem. Tomáš byl ale aktivnější běžcem. K rozhodujícímu nástupu jsem se odhodlal 600 metrů před cílem a pak už jsem věřil, že závod vyhraju. A přestože dusno ovlivnilo jeho průběh, tak jsem s výkonem i výsledným časem pod šestnáct minut spokojený,“ radoval se v cíli Jiří Matoušek.

,,Buď já, nebo Matoušek jsme chtěli letošní Zámeckou pětku vyhrát. Na trati jsem byl sice aktivnějším běžcem, ale Jiřímu se povedl závěr závodu,“ uznal Tomáš Navrátil.

  Z regionálních běžců se v konkurenci 101 mužů ještě prosadili Josef Sedláček (AK Kroměříž, 17:31). Ten bral pátou pozici. Zlínský Martin Hečko (Valachbajk Team, 17:55) skončil šestý, kroměřížský Ondřej Michalec devátý (18:19), Tomáš Minařík z Kašavy (Valachbajk Team, 18:35) desátý, Josef Barot z TJ Slavkov pod Hostýnem časem 18:43 dvanáctý, Tomáš Odstrčilík (Sokol Třebětice, 18:49) čtrnáctý a Roman Odstrčil z SK Žeranovice patnáctý (19:07).

Žen se v Holešově postavilo na start jednasedmdesát a Martina Novotná v něm dominovala časem 20:26. Stříbrnou příčku vybojovala Ľuba Konečná z Ludvíkova (21:40), třetí byla Veronika Jínková z Kvasic (AK Drnovice, 21:46). Kroměřížská Veronika Brázdová (Sýkora Running) doběhla v čase 21:50 čtvrtá a Simona Grulichová z Přerova pátá (22:15).

,,Závod jsem zvládla takticky. Hned od startu jsem se probojovala na první příčku a díky rovnoměrnému tempu už jsem na ní zůstala až do cíle. Horko mi nevadilo. Nepříjemné bylo pouze slunce na otevřené pasáži trati u holešovského zámku,“ pochvalovala si účast v Holešově atletka z Brusného v barvách AK Kroměříž.

GALERIE VÍTĚZŮ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ:

Muži do 39 let: Jiří Matoušek (AK Kroměříž) 15:56.

Muži do 49 let: Václav Bitala (AK Kopřivnice) 16:26.

Muži do 59 let: Petr Zemánek (Dracy Team) 21:34.

Muži nad 60. let: Ondřej Němec (AK Kroměříž) 20:47.

Junioři: Tomáš Odstrčil (SK Žeranovice) 19:07.

Ženy do 39 let: Martina Novotná (AK Kroměříž) 20:26.

Ženy do 49 let: Simona Grulichová (Přerov) 22:15.

Ženy nad 50 let: Ľuba Konečná (Ludvíkov) 21:40.

Juniorky: Pavlína Symerská (Titan Trilife Zlín) 23:35.

VÍTĚZOVÉ MLÁDEŽNICKÝCH KATEGORIÍ:

Martin Omelka, Sofie Dědková, Radim Ptáček, Alžběta Vlčková, Martin Remeš, Agáta Juráňová, Matěj Dedek, Barbora Hudečková, Dominik Kupka, Barbora Menšíková, Daniel Kupka, Tomáš Omelka, Kristýna Krocová.         

ATLETIKA

Červnový Běh na 2 míle vyhrál veterán Svatopluk Janečka. Nejlepší žena Lucie Javorová po nemoci testovala formu   

Zlín – Největší favorit domácí Svatopluk Janečka vyhrál s velkým náskokem červnový Běh na 2 míle ve Zlíně, když dosáhl na rovinaté trati v Přílukách, času 10:28. Druhý byl s pětačtyřicetisekundovou ztrátou Tomáš Durďák (Vinotéka u Václava Uherský Brod), třetí místo obsadil František Dosoudil (Solario Team Hulín, 11:24). Lukáš Zvonek (Mattoni Freerun Zlín, 11:37) skončil čtvrtý a Miroslav Dřímal (Maraton Team Pavla Nováka, 11:41) pátý.

 ,,Po startu jsme na čele běželi společně s Tomášem Durďákem. Tomáš byl dlouho nepříjemným soupeřem. Dokonce se mi v jednom úseku snažil vzdálit. V polovině závodu mu ovšem došly síly a já jsem se od něho na konci druhého kilometru odpoutal. Potom už jsem až do cíle na první pozici navyšoval náskok,“ prozradil Svatopluk Janečka.

V závodu žen zvítězila časem 13:45 Lucie Javorová z Hvozdné (Valachbajk Team). Druhá doběhla Klára Kolajová (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště, 14:16), třetí příčku vybojovala Lenka Fardová ze Zlína (14:52).

,,Letošní sezonu jsem chtěla začít nějakým nenáročným závodem. Dlouho jsem totiž byla kvůli podezření na zápal plic nemocná. V Přílukách jsem si proto hlavně chtěla otestovat formu. Letos se ovšem chystám na důležitější události,“ byla v cíli dost tajemná třicetiletá Lucie Javorová.

V hodnocení závodu, v němž rozhodoval poměr věku a výsledného času, ovládl kategorii mužů zlínský šestačtyřicetiletý Svatopluk Janečka (10:28). Mezi ženami byla nejlepší 71letá Anežka Janečková (AK Zlín, 18:11).

 V Přílukách si na 800 metrů dlouhé trati zazávodily také děti. Zlatou příčku v kategorii kluků vybojoval Tobiáš Tlusták (Zlín, 3:00), před Liborem Železníkem (Biathlon Halenkovice), který byl o šest sekund pomalejší, třetí byl zlínský Tobias Riesssler (3:13).

 V kategorii holek triumfovaly reprezentantky Biathlonu Halenkovice. Prvenství brala Monika Železníková (2:53). Stříbrnou pozici získala Michaela Hrabcová (3:04), třetí skončila díky času 3:11 Šárka Juřenová.       

ATLETIKA

V Napajedlech se bude v sobotu v areálu Fatry běhat okolo komína

Napajedla – V sobotu se areál společnosti Fatra v Napajedech promění v běžeckou trať. V tomto prostředí se uskutečníˇ3. ročník závodu Fatra desítka okolo komína. Ten je součástí šestidílné série Agrofert Run 2018.

Start hlavního desetikilometrového podniku je ve 12 hodin. Vypsány jsou kategorie pro muže i ženy. Trať povede směrem na kopec Makovou a Spytihněv. Pořadatelé připravili ještě nesoutěžní rodinný běh na 1 kilometr, který odstartuje v 11.30 hodin. Dětské běhy na 200 metrů, 300 metrů. 600 metrů a jednokilometrový závod pro juniory začínají už v 9.45 hodin. Zábavný a sportovní program v Napajedlech zpestří různé soutěže a bohatá tombola. Vyhlášení vítězů je na programu ve 14 hodin.

 Loňský napajedelský běh okolo komína vyhrál Lukáš Kučera z Univerzity Brno (33:35). V ženách zvítězila Brňanka Tereza Ďurdiaková (38:17).  

Program Agrofert Run 2018 v Napajedlech:

8:00 Otevření areálu a zahájení prezentace

9:00 Start dětské Sport arény (džungle, malování na obličej, další doprovodný program)

9.45 Start dětských běhů

10:45 vyhlášení výsledků dětských běhů

11:30 Start Impuls rodinného běhu na 1 kilometr

12:00 Start Fatra desítky okolo komína

14:00 Vyhlášení výsledků Fatra desítky okolo komína

14.30 Losování tomboly

ATLETIKA

Na Slovácku se poběží 8. ročník závodu O pohár města Kunovic

Kunovice – V sobotu se koná 8. ročník běhu O pohár města Kunovic. Start 6,8 kilometrového městského závodu mužů rozloženého do dvou okruhů, je v 11.15 hodin u kunovické sportovní haly. Ve stejnou dobu uslyší startovní výstřel také ženy. Ty poběží 3,4 kilometru.

Organizátoři připravili 6 mužských a 2 ženské kategorie. Na zkrácených tratích můžou poměřit síly také junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky a několik žákovských kategorií. Zazávodit si můžou také vozíčkáři a zdravotně postižení muži i ženy. Vloženým závodem je ještě štafeta družstev na 4x340 metrů. Závod je zařazený do Moravsko-Slovenského běžeckého poháru.

Vítězství v Kunovicích v roce 2017 vybojoval Tomáš Steiner z AK Drnovice, který 6,8 kilometrový závod ovládl v čase 21:59. V ženách na 3,4kilometrové trati dominovala Lubomíra Maníková ze Spartaku Dubnica (12:02).

ATLETIKA

Noční běh ve Starém Městě u Uherského Hradiště zakončí ve 22 hodin Svatojánský oheň

Staré Město – O víkendu pokračuje seriál nočních běhů Night  Trail Run. Třetí podnik z letošní šestidílné série se v sobotu poběží ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Start hlavního závodu je ve Sport parku Rybníček. Na stejném místě je také cíl. Závod je dlouhý 9 kilometrů. Jeho prezentace probíhá mezi 16. a 20. hodinou. Zazávodit si můžou všechny kategorie.

 ,,Poměřit síly můžou také tandemy mix složené z jednoho muže a jedné ženy bez rozdílu věku. Navíc od 19 hodin pořádáme rodinný charitativní běh pro Zuzanku,“ zve na Slovácko ředitel závodu Vladan Daněk.

 ,,Jeho organizační tým od 17 hodin připravil i bohatý doprovodný program. ,,Chystáme zábavu a soutěže pro děti, malování na obličej, skákací hrad, opékání špekáčků, autogramiádu českého biatlonového reprezentanta Michala Krčmáře a všechno od 22 hodin zakončí Svatojánský oheň,“  prozradil Daněk.

Loni Noční běh ve Starém Městě u Uherského Hradiště vyhrál Jiří Kubíček z týmu Mattoni Freerun Zlín (31:55). Mezi ženami vybojovala první příčku zlínská Jana Bílková (39:06).

CYKLISTIKA

Ve Všemině pro děti a mládež pořádají závod horských kol Cyklobrána do prázdnin

Všemina – Závod horských kol Cyklobrána do prázdnin se uskuteční v neděli ve Všemině. Ten se pojede na tratích různé délky v areálu a v okolí hotelu Všemina. Pořadatelé vypsali kategorie od odrážedel až po kategorii kadetů a kadetek do 17 let. Prezentace pro jednotlivé kategorie bude probíhat od 8. do 12. hodin. Startovné je 100Kč.  Od 8. do 9.20 hodin je na programu volný trénink. Start prvního závodu je v 9.30 hodin. Vyhlášení výsledků začne v 14.45 hodin.                     

INLINE HOKEJ

Mladí Ďáblové po porážce v Kladně nastříleli na ploše pražského Rolleru třináct branek

Zlín – Další tři body vybojovalo v juniorské inline hokejové extralize mužstvo Zlín Devils. V neúplné tabulce jsou mladí Ďáblové na čtvrtém místě.

V 5. kole zlínský tým prohrál v Kladně 1:3. ,,Vyrovnaný duel rozhodl druhý gól Kladna, který vstřelil ve 29. minutě Kvapil. Poté jsme otevřeli obranu a domácí za tři minuty skórovali potřetí,“ mrzela těsná porážka ve středních Čechách kouče Zlína Romana Kořénka.

V 6. kole Ďáblové zvítězili na ploše Rolleru Praha 13:2. ,,Byla to naše jednoznačná záležitost. Pražané nás neměli čím zaskočit. Domácím se nic nedařilo. My jsme měli pozornou obranu a prosazovali jsme se i rychlým přechodem do útoku. Hattrick si v tomto zápase připsali Matěj Pröschl, Jiří Suhrada a Filip Weintritt,“ užíval si s celým svým mužstvem utkání zlínský trenér Kořének. 

Výsledky 5. a 6. kola Ambica extraligy juniorů 2018:

KLADNO – ZLÍN DEVILS 3:1 (1:1)

Branka Zlína: Jiří Suhrada ml.

ROLLER PRAHA – ZLÍN DEVILS 2:13 (1:4)

Branky Zlína: Pröschl 3, Jiří Suhrada ml. 3, Weintritt 3, Luža 2, Jan Marek, Vávra.

Sestava: Kořének – Babulík, Luža, Jan Marek, Podešva, Pröschl, Jiří Suhrada ml., Vávra, Vranec, Weintritt.

KANOISTIKA

Antonín Martinka, Barbora Martinková, Roman Plachý, Ivo Ligurský a Vojtěch Plachý vyhráli vodácké závody v Kroměříži

Kroměříž – Pět zlatých pozic vybojovali reprezentanti VK Kroměříž v domácích vodáckých závodech. První příčku brali v kategorii K1M Antonín Martinka a v K1Ž Barbora Martinková. První skončil také ve veteránské kategorii K1M Ivo Ligurský a v kategorii veteránů C1M Roman Plachý. Zlato získal rovněž starší dorostenec v K1M Vojtěch Plachý. Dobrý výsledek si připsal i Ondřej Šiška. Ten obsadil ve společnosti starších žáků K1M pátou pozici.

,,Závody ve slalomu a sprintu konané na řece Moravě pod mostem Karla Rajnocha, spadaly do hodnocení Moravského žebříčku. Zúčastnilo se jich 161 kanoistů z 10 oddílů,“ byla s průběhem i organizací spokojená za kroměřížský vodácký klub Stanislava Pulkrábková.   

NOHEJBAL

Titul v nohejbalových singlových přeborech na Kroměřížsku obhájil Petr Zemánek. Domácí Lukáš Němec skončil bronzový

Kroměříž – Petr Zemánek z druholigových Ivanovic na Hané zvítězil ve 2. ročníku otevřeného mistrovství okresu Kroměříž v nohejbale jednotlivců Franta Cup 2018. Zemánek získal titul po dvousetové finálové výhře nad klubovým kolegou Richardem Jičínským a tím na Hané ohájil prvenství z loňského roku. Bronzovou příčku vybojoval Lukáš Němec (Bajda Kroměříž).

 ,,Nejprve se hrálo skupinovým systémem. Potom turnaj pokračoval vyřazovacími zápasy,“ prozradil hlavní organizátor František Švec.

,,Zemánek vyhrál zaslouženě. Reprezentant Ivanovic na Hané vynikal technikou, dobrým příjmem i razantním útokem. Žádný z jeho soupeřů ho nedokázal zastavit. Kvalitu měl také Richard Jičínský. Ten dokázal zpracovat balón a důležité body získával hlavou. Hlavou dokonce i smečoval. Bronzového Lukáše Němce zdobila bojovnost. Domácí nohejbalista v těžkých utkáních prodal spoustu odtrénovaných hodin a dařila se mu i pestrá hra. Lukáš rovněž zvládal koncovky vyrovnaných setů,“ hodnotil všechny medailisty ve Franta Cupu Švec.

V Kroměříži uspořádali i soutěž pro ženy. V ní singlový mistrovský titul získala chytře a takticky hrající domácí Lucie Holubová.        

Výsledky turnaje mužů Franta Cup 2018:

Čtvrtfinále: Lukáš Němec – František Švec (oba Bajda Kroměříž) 2:0, Petr Zemánek (Ivanovice na Hané) – Marek Vilímek (Bajda Kroměříž) 2:0, Richard Jičínský (Ivanovice na Hané) – Richard Miškovský (Bajda Kroměříž) 2:0, Petr Gregor – Dominik Rezek (oba Bajda Kroměříž) 2:0. Semifinále: Richard Jičínský – Lukáš Němec 2:1, Petr Zemánek – Petr Gregor 2:0. O 3. místo: Lukáš Němec – Petr Gregor 2:1. Finále: Petr Zemánek – Richard Jičínský 2:0.

NOHEJBAL

Kroměříž vybojovala důležité body v Prštném. Hanáci dominovali v zápasech trojic

Region – Důležité body si připsali v 5. kole krajské soutěže družstev nohejbalisté Bajdy Kroměříž. Hanáci zvítězili na půdě Sokola Prštné 6:4.

Kroměřížský tým v utkání vedl 1:0, 3:1 a 5:3. Domácí ještě korigovali stav na 5:4. V závěrečném duelu dvojic však Lukáš Němec s Bábkem zdolali Skřivánka s Půlkrábkem a tím potvrdili hostující výhru.

 ,,Prštné bojovalo, ale oslabenému domácímu družstvu chyběl kvalitní smečař. Celek ze Zlína měl dobrou obranu i mezihru, my jsme byli přesnější a důraznější v útoku.  Hodně nám také pomohlo, že se nám vydařil úvod zápasu. Ve vyrovnaném souboji nám také přálo štěstí,“ hodnotil nejzajímavější střetnutí pátého kola krajské soutěže smečař Kroměříže Lukáš Němec.

BAJDA KROMĚŘÍŽ – SOKOL PRŠTNÉ 4:6 (11:13)

Body: Prštné: Skřivánek – Půlkrábek, Šíp – Fürst, Skřivánek, Honysz – Pastyřík.

Kroměříž: Lukáš Němec – Bábek 2, Bábek – Lukáš Němec – Bosák 2, Málek – Rezek – Miškovský 2.             

TENIS

Martina Marušáka ve druhém turnaji ATP Valašska na cestě za triumfem nezastavily Kačániho čopy a kraťasy a ani Kostkova bojovnost

Brumov – Druhý turnaj tenisových amatérů ATP Valašska znovu vyhrál Martin Marušák. Ten se na antuce v Brumově představil v dobré formě. Reprezentant Zlína ve skupině porazil Josefa Lažu z Valašské Polanky a zlínského Jiřího Fialu.

 Spanilá byla i jeho jízda ve vyřazovacích duelech. Marušák ve čtvrtfinále zdolal Marka Mojáka z Třince 6:3, v semifinále udolal Slováka Martina Kačániho z Trenčína 7:5 a ve finále pokořil valašskoklobouckého Jana Kostku 6:3.

 ,,S Mojákem to byl jednoduchý zápas. Soupeř z Třince měl sice občas nebezpečný forhend, v utkání však vyprodukoval spoustu nevynucených chyb. Daleko těžší byl souboj s Kačánim. Martin totiž díky hře postavené na čopech a kraťasích vedl 5:2 a 40:30. Mečbol jsem ale odvrátil a potom už se duel hraný na mokré antuce nakláněl na moji stranu. V závěru střetnutí už si tenista z Trenčína nevěřil. Ve finále s Kostkou byla k vidění tvrdá hra od základní čáry. Honza jako vždy bojoval, nicméně důležité body jsem sbíral přes jeho bekhend,“ hodnotil svoje zápasy Martin Marušák.

  Na Valašsku uspořádali i oblíbenou Soutěž velké útěchy (o 9. místo). V ní si ve finále Karel Křen z Luhačovic poradil s Martinem Liškou (Valašská Polanka) 7:6.

Finále Soutěže malé útěchy (o 13. místo) ovládl Jiří Vala z Ludkovic, který zdolal Luboše Surovce (Brumov) 7:5.

Výsledky hlavní soutěže 2. turnaje ATP Valašska 2018:

Čtvrtfinále: Martin Marušák (Zlín) – Marek Moják (Třinec) 6:3, Martin Kačáni (Trenčín) – Jan Šenkeřík (Zlín) 6:2, Vojtěch Hyrák (Uherské Hradiště) – Ladislav Psota (Valašské Klobouky) 6:2, Jan Kostka (Valašské Klobouky) – Jiří Fiala (Zlín) 6:3. Semifinále: Marušák – Kačáni 7:5, Kostka – Hyrák 6:1. Finále: Marušák – Kostka 6:3.                                                               

TRIATLON

Petr Vaboušek skončil v Keszthely mezi veterány stříbrný. Filip Vabroušek vyhrál na Balatonu v traťové rekordu Sunset běh

Malenovice – Petr Vabroušek obsadil druhé místo v kategorii čtyřicátníků v Half Ironmanu v Keszthely. V absolutním pořadí skončil železný muž z Malenovic v Maďarsku na čtyřiadvacáté pozici.

,,Start v okolí Balatonu jsem pojal jako přípravu na Moraviamana a další delší závody. Především na listopadové mistrovství světa v Ultramanu na Havaji,“ prozradil reprezentant klubu Titan Trilife Zlín.

Vabrouškovi moc nesedlo úvodní plavání v Balatonu. ,,Plavalo se bez neoprenu a já jsem šel z vody až okolo šedesáté pozice. Na kopcovité náročné trati cyklistiky jsem se však postupně propracovával dopředu a na závěrečný běh jsem vybíhal z 20. příčky. Tu jsem si pak držel až dvacátého kilometru půlmaratonu. V posledním úseku mě ale ještě předstihla skupinka čtyř běžců. Mezi nimi byl i vítěz kategorie čtyřicátníků. To jsem ale netušil,“ mrzela zbytečná ztráta vítězné pozice Petra Vabrouška.

V okolí Balatonu se dařilo také jeho dětem. Filip Vabroušek tam obhájil prvenství z roku 2017 v sedmikilometrovém večerním Sunset běhu. V něm dokonce zaběhl traťový rekord. Dcera Věra Vabroušková vybojovala v dětském běhu na 300 metrů v kategorii 6 až 8 let po povedeném závěrečném spurtu třetí místo.                                                                                

Autor: Lubomír Hotař

12.6.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 19 000 Kč Brusiči nástrojů a kovů Obráběči kovů - horizontáři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: OBRÁBĚČI KOVŮ - HORIZONTÁŘI, Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nebo ÚSO, znalost NC systémů (více NC systémů výhodou - HEIDENHEIN, MEFI, TESLA), delší praxe v oboru výhodou, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, pečlivost a spolehlivost, zdravotní stav bez omezení., Náplň práce: seřizování a obsluha konvenčních a NC horizontálních vyvrtávaček při výrobě plochých, skříňových a rotačních součástí frézováním, zahlubováním, vrtáním a vystružováním, řezání i frézování závitů, obrábění vnějších i vnitřních povrchů, čtení výrobních výkresů, kontrola, měření., Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění., První kontakt na čísle: 571 812 773 v době od 8 - 12 hod., e-mail: personalni@tes.cz, možnost osobní schůzky od 9 - 11 hod., ov. 12.10.. Pracoviště: Tes vsetín s.r.o., Jiráskova, č.p. 691, 755 01 Vsetín 1. Informace: Ivana Kovaříčková, +420 571 812 773. Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 120 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistence. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENCE, Nástup možný ihned. , Požadujeme: vzdělání min středoškolské s výučním listem, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi s mentálním či tělesným postižením; výhodou ŘP sk. B - aktivní řidič; uživatelská práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práci dne; praxi s poskytováním přímé obslužné péče; Nesplnění některého z kvalifikačních kritérií uchazeče automaticky nediskvalifikuje, (mimo trestní bezúhonnosti)., Náplň práce: pomoc klientovi při zvládání péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, podpora soběstačnosti klienta, podpora při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů klienta., První kontakt: telefonicky od 8-15 hod. na čísle 775 889 667, e-mailem: jitka.nemcova@nadeje.cz Výběrové řízení je více kolové. Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis e-mailem: jitka.nemcova@nadeje.cz, elektronicky uložit jako příjmení uchazeče CV, příjmení uchazeče MD. V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru., ov. 12.10.. Pracoviště: Naděje 02, Rokytnice, č.p. 327, 755 01 Vsetín 1. Informace: Jitka Němcová, +420 775 889 667. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 21 000 Kč Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecné sestry. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 26500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: VŠEOBECNÉ SESTRY, Možnost prodloužení doby určité, Požadadujeme: odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Možnost získat mzdový bonus za práci na vybraných lůžkových odděleních. Výše mzdy se odvíjí od získané specializované způsobilosti., Náplň práce: práce všeobecné sestry v nepřetržitém provozu., Nabízíme: Podpora celoživotního vzdělávání včetně specializace. Slevy na nákup zboží a služeb. , První kontakt: telefonicky v době 7:30 - 14:30 h. na čísle: 571 818 108, e-mailem na: stichova@nemocnice-vs.cz nebo osobně na pracovišti v době 7:30 - 14:30 h., ov. 15.10.. Pracoviště: Vsetínská nemocnice a.s., Nemocniční, č.p. 955, 755 01 Vsetín 1. Informace: Milena Štíchová, +420 571 818 108. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 15 000 Kč Zámečníci strojů Strojní zámečníci - montážníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: STROJNÍ ZÁMEČNÍCI - MONTÁŽNÍCI, Požadujeme: vzdělání strojírenského typu, oprávnění obsluhovat zvedací zařízení, oprávnění provádět vazačské práce, oprávnění obsluhovat vysokozdvižný vozík, oprávnění využívat referenční vozidla, způsobilost provádět kontrolní měření, schopnost koncentrace, tvořivost, odolnost proti stresu, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav., Náplň práce: montáž a odzkoušení jednoúčelových strojů, jejich kompletaci a předávací zkoušky pro ověřené funkce a spolehlivost. Montáž strojů a servisní zásahy u zákazníka. Montáž pneumatických a hydraulických komponentů. Montáž přípravků. Ruční opracování součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním. Ruční a strojní řezání závitů. Ruční i jeřábové manipulace. Dílčí montáže včetně montáže dílců po strojním obrábění., Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění., První kontakt: telefonicky v čase 8 - 12 hod. na čísle: 571 812 773, e-mailem: personalni@tes.cz, možnost osobní schůzky od 9 - 11 hod. , ov. 12.10.. Pracoviště: Tes vsetín s.r.o., Jiráskova, č.p. 691, 755 01 Vsetín 1. Informace: Ivana Kovaříčková, +420 571 812 773.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Běhej Valachy.
3

Sobotní závod Běhej Valachy láká na dvě trasy a slunečné babí léto

Louky doma jasně přehrály Kostelec u Holešova. Hlavní postavou  utkání byl domácí útočník Tomáš Malota (v černém dresu), který se blýskl hattrickem.

I. B: Malenovice zdolaly Mladcovou, Zlechov přemohl Ludkovice

V Českém florbalovém poháru přijede v pátek do Vsetína superligová Ostrava

Hodně atraktivního soupeře přivítají v pátek v 5. kole Poháru České pojišťovny mužů florbalisté Vsetína. Na Valašsko přijede superligový celek FBC ČPP Bystoň Group Ostrava. Zápas ve sportovní hale Na Lapači, v němž se bude bojovat o postup do osmifinále, začíná v 19.30 hodin.  

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Sedmým podzimním kolem pokračovaly mistrovské fotbalové soutěže žen. V Moravskoslezské lize zklamal Vsetín. V Moravskoslezské divizi ve skupině B pokračoval ve vítězném tažení Brumov.  

Video potvrdilo, že házenkáři Zubří porazili Plzeň. Ale bod navíc nedostanou

Jako první v novém ročníku porazili Plzeň. Extraligoví házenkáři Zubří se sice loučili a rozešli v rámci utkání 4. kola poslední zářijový pátek doma se Západočechy smírně 26:26, ale televizní záznam odhalil, že Valaši byli „okradeni“.

Okresní přebor: Krhová má v čele náskok už dvou bodů

Fotbalisté Krhové po víkendovém 10. kole zvýšili svůj náskok na čele okresního přeboru na dva body. Druhá Krhová totiž brala jen bod na hřišti Horní Bečvy.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT