VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápisník Lubomíra Hotaře

9.11.2017
SDÍLEJ:

druholigové florbalistky Spartaku HlukFoto: archiv klubu Spartak Hluk

ATLETIKA

Provodovský běh rozhodl Libor Černocký v prvním kopci. Renata Michálková se o závodě dozvěděla z plakátu

Provodov – Orientační běžci z TJ Slovan Luhačovice Libor Černocký a Renata Michálková zvítězili v 1. ročníku Provodovského běhu. Černocký dosáhl v hlavním závodu dlouhém 11 kilometrů, času 46:57. Druhý Jiří Kubíček (Mattoni Freerun Zlín) byl o tři minuty a osmadvacet sekund pomalejší, třetí místo obsadil v čase 51:20 Jiří Zicha. Čtvrtý skončil Zdeněk Slezák (oba OB Luhačovice, 52:52), pátou pozici vybojoval Petr Maňas (Mattoni Frerun Zlín, 53:28).

 ,,Už mi skončila sezona v orientačním běhu. Proto jsem celý týden před závodem odpočíval. Nicméně Provodovskému běhu jsem neodolal a nakonec jsem ho bral jako start do sezony nové,“ přiznal Libor Černocký. Tomu se vyplatilo použít špuntovou obuv.

 ,,Polovina trati, která byla velmi dobře značená, vedla po podmáčených lesních cestách. Bohužel přesto na ní někteří krosaři trochu zabloudili. Bylo to však tím, že nebyli zvyklí sledovat značky,“ uvedl dále Černocký.

Ten si hned v úvodním táhlém tříkilometrovém kopci na Provodovské paseky vytvořil rozhodující náskok. ,,Pobyt na zlaté příčce jsem i v dalších kopcích ještě navyšoval. Rovněž jsem si užíval i závěrečný seběh od poutního kostela v Maleniskách i několik zatáček na louce těsně před cílem,“ potěšil zisk první příčky v Provodově reprezentanta OB Luhačovice.    

Michálková brala prvenství za čas 1:01:25. Druhou příčku získala Veronika Vavrušková (SK Březnice ženy, 1:02:30), bronz si do Uherského Brodu odvezla Jana Mynaříková (1:04:38).

 ,,O závodu jsem se dozvěděla z plakátu v mém bydlišti v Řetechově,“ svěřila se v cíli Renata Michálková. Ta měla původně s rodinou namířeno do rakouských Alp. Ovšem díky nepříznivému počasí zůstala v Česku.

,,Na Provodovský běh jsem se proto nijak speciálně nepřipravovala. Nicméně tamní trať mi vyhovovala. V těchto místech totiž trénuji,“ prozradila orientační běžkyně klubu z Luhačovic, jež závod odstartovala ze zadních pozic.

,,Zpočátku jsem neměla přehled kolik soupeřek mám před sebou. V prvním kopci jsem se ale už posunovala dopředu a Veroniku Vavrušovou jsem předběhla v posledním větším stoupání před hradem Světlov,“ radovala se z dobře zvoleného tempa i vítězství Renata Michálková.

V Provodově uspořádali také pětikilometrový běh. V něm v mužích vyhrál Ondřej Pagáč (Titan Trilife Zlín, 19:45). Ženám kralovala Eva Pekárková (SKOB Zlín, 23:35).

Celkem se nového krosového podniku na Zlínsku zúčastnilo 14 předškolních dětí, na jedenáctikilometrové trati si zazávodilo 86 běžců a běžkyň, v pětikilometrovém závodu poměřilo síly 46 běžců a běžkyň.

 ATLETIKA

Premiérovými vítězi krosového závodu Otrokovické svahy jsou Přemysl Žaludek a Jana Žaludková

Otrokovice – Manželé Přemysl a Jana Žaludkovi (Kola Malenovice) ovládli premiérový ročník krosového běhu Otrokovické svahy. Ten pořádal oddíl běžeckého lyžování TJ Jiskra Otrokovice a konal se na okruhu mezi Otrokovicemi a Žlutavou.

 Žaludek hlavní desetikilometrový závod s celkovým převýšením 280 metrů vyhrál v čase 39:33. Druhý v pořadí Jan Kolárik (Edhouse.cz) na něho v cíli ztrácel pět sekund, bronz bral Radoslav Šíbl (Ekodrill Zlín, 39:55). Zdeněk Dokulil (Liga 100 Olomouc, 42:11) doběhl čtvrtý a Vlastimil Bukovjan (KESBUK Team Otrokovice, 42:25) pátý.

 ,,Chvíli po startu jsme běželi vpředu společně s Kolárikem a Šíblem. V náběhu do kopce na Žlutavu už jsme zůstali na čele pouze s Janem Kolárikem. Po návratu z Žlutavy zpět do Otrokovic u řeky Moravy ale můj největší soupeř, který byl o několik metrů přede mnou mírně seběhl z trasy a to rozhodlo o mém vítězství. O první příčku jsem však musel spurtovat,“ informoval Přemysl Žaludek.

Žaludková vybojovala první místo za čas 49:31. Druhá byla domácí Magdaléna Juzíková (53:32), třetí místo získala Martina Latináková (Zvonek Sport Valašské Klobouky, 55:50).

,,Na velmi členité trati jsem se snažila držet mužů, co běželi přede mnou. Součastně jsem kontrolovala fáborky označující na stromech směr běhu. Od osmého kilometru už jsem na trati zůstala osamocená, a i když jsem si držela vlastní tempo, závod mi dal dost zabrat. Nepříjemné byly prudké výběhy i seběhy a také klouzavý bahenní terén,“ přiznala v cíli Jana Žaludková.

V Otrokovicích se konal také 5. kilometrů dlouhý závod. Ten opanovali František Palla (Biatlon Halenkovice, 21:54) a Pavla Hodná (Slečínky Napajedla, 28:18). 

BASKETBAL

Valašské Meziříčí si z brněnských palubovek přivezlo dvě porážky

Valašské Meziříčí – Se dvěma porážkami se museli o víkendu smířit druholigoví basketbalisté Valašského Meziříčí. V neúplné tabulce proto klesli na devátou příčku. V dalších duelech se Valaši představí na domácí půdě. V sobotu 18. listopadu se od 18 hodin střetnou se Žďárem nad Sázavou a o den později v neděli 19. listopadu v 10 hodin změří síly s klubem Renocar Podolí. Oba zápasy se odehrají ve valašskomeziříčské tělocvičně Střední průmyslové školy stavební.

V sobotu Valašské Meziříčí pohrálo ve známé sportovní hale Morenda s týmem Sportovní akademie Brno 71:85 a neděli podlehlo celku Slovan Černá Pole 70:71. ,,V obou duelech nás sužovaly nemoci a zranění. Proto jsme do obou zápasů nastoupili v oslabené sestavě,“ prozradil trenér Valachů Petr Nachtman.

Jeho tým ovšem na brněnských palubovkách podal důstojné výkony. ,,Sobotní soupeř SA Brno si na konci druhé čtvrtiny vypracoval mírný náskok. Ten v průběhu třetí čtvrtiny narostl až na dvanáct bodů. Náskok se nám sice podařilo snížit na čtyřbodový rozdíl, ovšem v závěru utkání jsme dostali několik jednoduchých košů. Na výsledku se také projevila skutečnost, že naši podkošoví hráči nastoupili s začínající chřipkou. Ještě smolnější partii jsme odehráli v neděli s klubem Slovanu Černá Pole. V něm jsme se ovšem museli vyrovnat s tím, že nám na střídání chyběli pivoti,“ mrzely porážky Petra Nachtmana.    

Výsledky 6. a 7. kola:

SA BRNO – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 85:71 (20:18, 42:30, 61:54)

Body Valašského Meziříčí: Janík 24, Odstrčilík 13, Kašpar 11, Brychta 11, Stodůlka 7, Kročil 2, Riemer 2, Denk 1. 

SLOVAN ČERNÁ POLE – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 71:70 (10:9, 33:25, 47:52)

Body Valašského Meziříčí: Janík 24, Kročil 11, Svoboda 10, Denk 9, Brychta 8, Stodůlka 3, Palyza 3, Kašpar 2.    

FLORBAL

V národní lize vynikl osmnáctiletý David Žniva. Benjamínek Rožnova pod Radhoštěm vstřelil Třebíči čtyři branky

Rožnov pod Radhoštěm – Cennou výhru si v 7. kole Národní ligy zaknihovali florbalisté Rožnova pod Radhoštěm. V tabulce jsou Valaši po skalpu celku Snipers Třebíč na šestém místě.

Rožnovské družstvo Třebíč porazilo 8:5. Zápas, který navštívilo 135 diváků, se zpočátku vyvíjel lépe pro hosty. V osmé minutě dal gól Dlabač a Jihomoravané vedli 1:0. Záhy se však domácí zvedli a ve čtyřiadvacáté minutě otočili stav na 4:1, když se do sítě Bazala trefili dvakrát Krhut, Žniva a Knebl. Třebíč byla ovšem neustále nepříjemným soupeřem. V průběhu třetí třetiny se hostujícímu kolektivu podařilo snížit skóre na 5:4 a 7:5. Vítězství Rožnova pod Radhoštěm proto definitivně podtrhl až devětapadesát sekund před koncem střetnutí čtyřbrankový střelec dne David Žniva.

,,V pohledném zápase dominovali hlavně oba brankáři. Výhru nad čtvrtým týmem soutěže jsme si ale zasloužili, protože jsme byli bojovnějším celkem. Nepovedla se nám pouze krátká pasáž utkání kolem pětapadesáté minuty,“ potěšil úspěch nad v ofenzívě nebezpečným protivníkem domácího hrajícího trenéra Pavla Barabáše.       

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – TŘEBÍČ 8:5 (3:1, 1:1, 4:3)

Branky Rožnova pod Radhoštěm: Žniva 4, Krhut 2, Knebl, Burýšek.

Sestava: Obšívač (Holčík) – Kostelecký, Burýšek, Červený, Kittel, Krhut, Zimmer, Slovák, Knebl, Novosad, Doležel, Kratochvíl, Žniva, Štůsek, Barabáš, Dvořák. 

FLORBAL

V divizním krajském derby favorizovaný Hluk rozstřílel zlínské Lvy

Hluk – Nečekaně jednoznačným výsledkem skončilo divizní krajské florbalové derby, v němž v 7. kole soutěže zkušený celek Hluku rozstřílel omlazený kolektiv zlínských Lvů 11:5. V tabulce jsou Hlučané druzí a Zlín sedmý.

Očekávaný souboj začali lépe hosté. Ti do utkání nastoupili bez spousty opor, ovšem už po třiaosmdesáti sekundách je poslal do vedení Červenka. Slovácký tým však na odpověď dlouho nečekal a v deváté minutě po trefách Šimíčka a Martina Krchňáčka otočil vývoj střetnutí na 2:1. Bojovní Lvi se potom drželi až do 39. minutě, kdy na ukazateli skóre svítil stav 4:3. Sekundu před koncem druhé třetiny ale stihl vstřelit pátý gól Hluku Jílek a to byl jeden ze zlomových momentů duelu. V závěrečném dějství totiž zlínský tým už jenom korigoval stav na 6:4 a 9:5.

,,Derby jsme vyhráli zaslouženě. Dlouho nám však trvalo, než jsme zlomili odpor soupeře. Naštěstí nás zejména v první polovině utkání podržel brankář Kolečkář,“ pronesl po zápase spokojený vedoucí domácího kolektivu David Vlachopulos.  

SPARTAK HLUK – ZLÍN LIONS 11:5 (4:2, 1:1, 6:2)

Branky: Šimíček 3, Jílek 2, Martin Krchňaček, Tuhý, Duda, Pavel Krchňáček, Rochovanský, Štěrba – Horník 3, Červenka, Tkadlec.

Hluk: Kolečkář (Podškubka) – Rochovanský, Kaňovský, Kovář, Holý, Duda, Petlan, Olbert, Pavel Krchňáček, Fantura, Šimíček, Štěrba, Jílek, Martin Krchňáček, Tuhý.

Zlín Lions: Bartík – Stračinský, Baroň, Červenka, Obdržálek, Michal Roth, Němeček, Baran, Ondroušek, Tkadlec, Horník, Tichý, Jaromír Roth, Pospíšil, Graclík.       

FLORBAL

Béčko zlínských Lvů si poradilo s týmy ze Slovácka. Slavičín vybojoval plichtu s rezervou Počenic

Region – Ve Zlínské florbalové lize mužů sbíraly důležité body družstva ze Zlínského okresu. V pohodovém rozpoložení je záloha Zlína Lions, která zdolala Orly z Uherského Brodu 10:6 a béčko Hluku 5:3.

,,Duel s mladým týmem uherskobrodských Orlů jsme odehráli v dobrém tempu. Díky disciplinovanému výkonu jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a omezili jeho držení míčku. Za stavu 5:0 se však Slovácký kolektiv zvedl a korigoval skóre na 5:2. Naštěstí důležitou šestou branku vstřelil dvě minuty před koncem druhé třetiny po dorážce Soukup. V průběhu třetí části jsme vedli už 9:2 a to už jsme věřili, že zápas ovládneme,“ přiznal za vítězný zlínský tým Vojtěch Bajza.

 S rezervou Hluku měli florbaloví Lvi ze Zlína těžší práci. ,,Hned v první minutě zlikvidoval po faulu Soukupa následný rozhodčími nařízený nájezd brankář Bartík. Na začátku třetího dějství to však bylo 3:3. Tři minuty před koncem ale vstřelil po přihrávce od Kubíčka Procházka čtvrtý gól a tento moment rozložil disciplínu Hlučanů. Naše vítězství záhy ještě pojistil Graclík. To neunesl gólman soupeře Stašek, který byl za nesportovní chování vyloučený do konce utkání,“ letmo popsal vývoj dramatického střetnutí Vojtěch Bajza.            

 Dařilo se rovněž Slavičínu. Valaši remizovali s rezervou Počenic 4:4. Souboj s celkem FBC Slovácko vyhrál slavičínský tým kontumačně 5:0.

,,Byli jsme aktivnějším kolektivem, ale neproměňovali jsme šance. Naopak soupeř z ojedinělých akcí skóroval. Počenice se prosazovaly také ze standardních situací. Nakonec jsme byli rádi, že jsme z utkání s domácím týmem získali alespoň bod,“ pronesl po střetnutí s počernickým béčkem útočník Slavičína Ondřej Vaculík.

Výsledky 5. a 6. kola:

Orel Uherský Brod – Zlín Lions B 6:10 (Kubíček 3, Jaromír Roth 2, Vicherek 2, Obdržálek, Bernátek, Soukup), Hluk B – Zlín Lions B 3:5 (Procházka 2, Kubíček, Graclík, Pospíšil), Počenice B – Slavičín 4:4 (Vaculík, Janček, Zvoníček, Papež).

FLORBAL

Cenný skalp Hlučanek béčka Bulldogsu Brno režírovala Marika Jabůrková

Hluk – Povedené zápasy mají za sebou na domácí ploše florbalistky Spartaku Hluk, které v 5. a 6. kole druhé ligy vybojovaly čtyři body. V tabulce jim patří čtvrtá příčka.

 Hlučanky nejprve zdolaly Znojmo 4:2. ,,Bylo to utkání Mariky Jabůrkové. Naše elitní útočnice v něm vstřelila dvě branky,“ prozradila domácí obránkyně Frederika Klčová.

Spokojený byl samozřejmě celý kolektiv Hluku. ,,Konečně jsme poprvé v letošní sezoně nastoupily v kompletní sestavě. Hrály jsme zodpovědně v defenzívě, kde jsme hostující hráčky nepouštěly ke střelbě. A v útoku jsme dokázaly těžit z chyb soupeřek. Celkově jsme byly běhavějším týmem“ vypočetla příčiny cenné výhry Slováckého celku Frederika Klčová.

Ta za největší tahounky Hlučanek na cestě za první podzimními druholigovými body vybrala kromě Mariky Jabůrkové ještě jistou gólmanku Kristýnu Manovou a další obránkyni s dobrou rozehrávkou Sabinu Klčovou.

Záhy družstvo ze Slovácka remizovalo s rezervou Bulldogsu Brno 1:1. ,,Ve vyrovnaném souboji se na první branku čekalo až do sedmé minuty třetí třetiny. To nás poslala do vedení znovu Jabůrková. Čtyři minuty před koncem ale Brňačky po naší zbytečné chybě Hlaváčkovou srovnaly stav na 1:1,“ informovala Frederika Klčová.

 Její kolektiv ale chtěl ze zápasu vytěžit víc. ,,Také ve střetnutí s brněnskými Buldočkami jsme byly blízko vítězství, protože jsme v utkání byly aktivnějším celkem a měly jsme nebezpečné rychlé protiútoky,“ byla po partii s druhým družstvem tabulky trochu zklamaná domácí obránkyně.

V sobotu Slovácký kolektiv zajíždí do sportovní haly do Rousínova. Tam se utká od 11.15 hodin znovu se Znojmem a v 14.15 hodin se střetne s týmem Moutnice.    

Výsledky 5. a 6. kola:

SPARTAK HLUK – ZNOJMO 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Branky Hluku: Jabůrková 2, Bartošová, Sabina Klčová.

SPARTAK HLUK – BULLDOGS BRNO B 1:1

Branka Hluku: Jabůrková.

Sestava: Kristýna Manová – Veronika Sedlářová, Sabina Klčová, Kateřina Sedlářová, Frederika Klčová, Jabůrková, Bartošová, Šobáňová, Tomíková, Šůstková, Komárková. 

HOKEJ

Mladí zlínští hokejoví Berani po skalpu Karlových Varů ztratili dobře rozehraný zápas v Kladně

Zlín – Skalp Karlových Varů o porážku z Kladna si přivezli z dalekého výjezdu na ledové plochy soupeřů extraligoví hokejoví junioři Aukro Berani Zlín. V tabulce jsou po 16. kole na devátém místě. O víkendu má soutěž reprezentační přestávku. V dalších duelech si zlínský tým zahraje před vlastními diváky. V pátek 17. listopadu vyzve od 18 hodin Litvínov a o den později v 12.30 hodin Chomutov. Oba zápasy budou k vidění na Zimním stadionu Luďka Čajky.

V 15 kole mladí Berani zvítězili v Karlových Varech 6:3. Utkání bylo vyrovnanější, než napovídá konečný výsledek. Na první branku se v něm čekalo až do devětatřicáté minuty, kdy Západočechy poslal do vedení Šik. Za jednapadesát sekund Dobiáš srovnal stav na 1:1. Všechny zbývající góly poté padly až ve třetí třetině. Zlín ovšem čtyřiaosmdesát sekund před koncem duelu držel náskok pouze 4:3. Ve zbytku střetnutí však Dvořáček a Kočica vstřelili ještě dvě branky mladých ševců.

 ,,V první třetině jsme soupeře jasně přehrávali. Ve druhé části se hra vyrovnala. Ve třetím dějství jsme podali skvělý týmový výkon. Mužstvo nešetřilo nasazením, celý tým hrál obětavě. Zápas se čtrnáctým celkem soutěže jsme proto vyhráli zaslouženě,“ byl po střetnutí velmi spokojený zlínský trenér Zbyněk Mařák.

V 16. kole Zlín prohrál v Kladně 3:6. Hosté na středočeské ploše ztratili dobře rozehraný zápas. Už po šestnácti sekundách totiž za ně poprvé skóroval Dlabaja. V 10. minutě si zlínský tým po trefě Dvořáčka vypracoval dvoubrankový náskok a ještě v osmačtyřicáté minutě drželi Berani vedení 3:2. V závěru duelu však kralovalo Kladno.

 ,,Rovněž na půdě třetího týmu tabulky jsme byli půlku utkání lepším celkem. Po druhé třetině jsme mohli vést i vyšším rozdílem. Zhruba od třicáté minuty jsme ale přestali ovládat střední pásmo. Kladno vycítilo šanci a nakonec utkání obrátilo ve svůj prospěch. V závěrečné části už nás domácí předčili v pohybu,“ mrzela zbytečná ztráta Zbyňka Mařáka.       

Výsledky 15. a 16. kola:

KARLOVY VARY – AUKRO BERANI ZLÍN 3:6 (0:0, 1:1, 2:5)

Branky Aukro Berani Zlín: Dobiáš 3, Dvořáček 2, Dlabaja.

KLADNO – AUKRO BERANI ZLÍN 6:3 (0:2, 2:1, 4:0)

Branky Aukro Berani Zlín: Dlabaja, Dvořáček, Gazda.

Sestava: Šimonů, Huf – Padrnos, Dluhoš, Gazda, Gába, Augustin, Martínek – Dlabaja, Mikulec, Dvořáček, Dobiáš, Hefka, Kočica, Kenša, Marek, Gharibyar, Kollár, Knápek, Čechmánek.

Autor: Lubomír Hotař

9.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 22 000 Kč

Obsluha zařízení na zpracování kovů Operátoři montážní linky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 16. Poznámka: OPERÁTOŘI MONTÁŽNÍ LINKY, Nástup možný ihned., POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat v třísměnném provoze, NABÍZÍME: dotované stravování, stravenky, příspěvky na dopravu do zaměstnání, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, zdravotní dovolená až 4 dny ročně, 3 dny dovolené navíc, roční odměny, kulturní, sportovní a společenské akce, výhodné volání do mobilních sítí (firemní tarif), poukázky do Ovocentra, poukázky do lékáren a wellness center, hrazené očkování proti chřipce, PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-16 hod. na čísle 730 144 218 nebo e-mailem: alena.polednikova@pwo.cz, ov. 14.6.. Pracoviště: Pwo czech republic a.s., Palackého, č.p. 1261, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Alena Poledníková, +420 730 144 218.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 000 Kč

Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) Slévárenští dělníci, brusiči odlitků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: čištění a broušení odlitků, práce na tryskacím stroji. Manuální zručnost, zaučení., Požadujeme: výhodou VZV, ovládání jeřábu ze země., Nabízíme: podnikové stravování., První kontakt: telefonicky (po-pá 6,30-14 h.), e-mailem: skodova.tatana@zekomslevarna.cz. Pracoviště: Zekom slévárna s.r.o., Na Mlynářce, č.p. 140, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Radomír Stodůlka, +420 571 611 847.

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 130 Kč

Číšníci a servírky Číšník, servírka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 130 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Nástup možný ihned., Přijmeme výpomoc obsluze v restauraci v době obědů od 11-14 hod., Po-Pá, První kontakt: telefonicky od 10-20 hod. 608 883 615, e-mail: snoza@seznam.cz, ov. 15.6.. Pracoviště: Snoza s.r.o. 01, Poláškova, č.p. 81, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Pavel Řehák, +420 608 883 615.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 25 000 Kč

Obsluha zemních a příbuzných strojů Bagristé. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: BAGRISTÉ, Nástup možný ihned., Každodenní návrat domů., První kontakt: telefonicky 602 525 049, osobní kontakt je možný po předchozí domluvě.. Pracoviště: Miloslav matuš 01, Železničního vojska, č.p. 1385, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Miloslav Matuš, +420 602 525 049.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 16.–17. června 2018

S šedesáti kily na Sněžku a Nazareth s Masarykem v Havířově: videa víkendu

Městečko plné zábavných her vyrostlo v neděli 17. června 2018 v parku u valašskomeziříčského zámku Kinských. Vytvořilo kulisy pro oslavu Dne otců, na kterou tátové přivedli své rodiny.
13

Tátové slavili svátek v zámeckém parku se svými rodinami

Jobánek se vrátil po třech letech do Velkých Karlovic a vyhrál BIKE VALACHY

Vítězem závodu horských kol BIKE VALACHY, který se konal v sobotu 16. června v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích jako třetí díl seriálu VALACHY TOUR, se stal Jan Jobánek.

Sokolové se slétli do Brodu. Zavítalo jich tam na 750

Ochutnávku toho, co uvidí účastníci 16. všesokolského sletu v Praze, mohli v sobotu zažít zájemci v Uherském Brodě. Tam se po šesti letech uskutečnil krajských sokolský slet.

Malí i velcí bádali ve hvězdárně. A stálo to za to!

Babi, dědo, mámo, táto, pojďme bádat, stojí to za to! Tímto sloganem pozvala valašskomeziříčská hvězdárna malé i velké k sobotnímu dostaveníčku s přírodními vědami a technikou.

V nové hale ve Vsetíně najdou práci čtyři desítky lidí

Společnost Trimill zabývající se výrobou obráběcích strojů včera (pátek 15. června) slavnostně otevřela novou výrobní halu v areálu bývalé Zbrojovky ve Vsetíně. Její výstavba vyšla na více než 190 milionů korun. Práci v ní do budoucna najde až čtyřicet nových zaměstnanců.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT