O velikonoční neděli vsetínské družstvo porazilo Kotvrdovice 5:0. ,,Zápas měl pouze průměrnou úroveň. Oba týmy působily nervózním dojmem a k vidění byla plno nepřesností,“ uznal po úvodním jarním střetnutí domácí kouč Martin Pavlát.

Přitom jeho tým měl do utkání povedený nástup. V páté minutě poslala Valašky do vedení Krčmářová a o tři minuty později přidala druhý gól Rýdlová.

,,Potom jsme se však přizpůsobili hře soupeřek. Místo kombinace jsme se soustředili na dlouhé nakopávané míče. A až do šedesáté minuty jsme se těžko prosazovali přes zhuštěnou obranu celku z Blanenska,“ přiznal Pavlát.

Výkon domácích se zlepšil až v závěrečné fázi zápasu. V 73. minutě Čípová skórovala na 3:0 a v posledních třinácti minutách se do sítě Vlachové ještě dvakrát trefila Rýdlová. ,,To už jsme měli balón pod kontrolou a dařila se nám i střelba,“ prozradil trenér Valašek.

Ten vyzdvihl hattrick Sabiny Rýdlové. ,,Sabina dokázala udržet balón a prosadila se také v koncovce. Tahounkou v ofenzívě byla díky přesné rozehrávce i útočnice Krčmářová. Poziční hra v obraně zdobila Ráchel Kovaříčkovou,“ chválil nedělní opory Martin Pavlát.        

FC VSETÍN – KOTVRDOVICE 5:0 (2:0)

Branky Vsetína: Rýdlová 3, Krčmářová, Čípová.

Sestava: Petra Ševčíková – Randuchová, Kovaříčková, Prášilová, Nela Ševčíková, Pernická, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Krčmářová, Holubová. Střídala: Dita Pospíšilová