V tabulce jsou na třetím místě a to ještě mají zápas k dobru. O nadcházejícím víkendu čekají nohejbalisty Vsetína hned dva zápasy. V sobotu od 14 hodin přivítají Český Brod a o den později je čeká od 10 hodin dohrávka se Solidaritou Praha.

NK CLIMAX VSETÍN – JANOVICE 6:2

Domácímu týmu velmi výrazně pomohl k úspěšnému výsledku dobrý start do utkání. V koncovkách třetích setů se prosadily dvojice Novosad – Gebel i Padyšák – Nezval a domácí rázem vedli 2:0. První snížení hostů přišlo v první trojici, ve které prohráli Novosad, Padyšák a Gebel způsobem, jaký letos nepamatují (6:10, 6:10). Hned v další trojce však přidali třetí bod Vsetína Nezval, Victora a Zbrožek a domácí vedli 3:1. Poslední snížení Janovic přišlo v zápase dvojic, který prohráli Victora se Brožkem (a střídajícím Gargulákem).

Od stavu 3:2 pro Vsetín už však získávali body pouze domácí. Singl byl již tradičně excelentní záležitostí Marka Novosada, který na kurtu po celou dobu jednoznačně dominoval. První vsetínská trojka (Novosad, Padyšák, Gebel) pak složila dvousetový reparát a výsledek utkání 6:2 završila trojka druhá, kdy svůj skvělý celodenní výkon korunoval za stavu 9:9 drzým kraťasem Vichtora. Úspěch v utkání s NK Janovice je možno hodnotit ponejvíce jako výsledek vyrovnanosti vsetínského kádru.

Sestava NK Climax Vsetín: Nezval, Gargulák, Gebel, Padyšák, Novosad, Vichtora, Zbrožek, vedoucí týmu Zgarba.

Další výsledky 7. kola: SK Bělá – Jiskra Aš 2:6, Plzeň BH – Solidarita Praha 4:6, Přerov – Český Brod 4:6.