Otrokovice rozdělily početný kádr po návratu z kyperského soustředění na dvě poloviny. Ta první prohrála s druholigovým Frýdkem – Místkem, který měl dnešní odložený domácí zápas se Znojmem 0:2. Druhá polovina nestačila na Valmez.

Otrokovice – Valašské Meziříčí 1:2 (0:1)

Branky: Fiala – Žilinský, Tobiáš.

Sestava Valmezu: Michut – Chapodze, Drozd, Žilinský, Chargershvili – Furmánek, Allaverdashvili, Tobiáš, Vrána – Klimpar, Gomola. (Střídali: Bartozel, Vychodil). Trenér Michal Hubník.

Valmezu chyběl zraněná čtveřice Michálek, Václavek, Výmola, Šulák.

„Začali jsme utkání dobře a v 5. minutě trefil Klimpar hlavou břevno soupeřovy branky. Dařil se nám kombinační fotbal, útočníci vepředu dokázali podržet míč. Po rohovém kopu se střelecky prosadil Žilinský. Měli jsme v utkání snad osm stoprocentních brankových příležitostí. Klimpar, Gomola, Furmánek nebo Vychodil se však neprosadili. Utkání nám ukázalo, že musíme zapracovat na koncovce a bránění krajních prostorů. Tolik šancí na vstřelení gólů v mistrovských zápasech mít nebudeme. Tým se ale pořád sehrává. Když musel odstoupit Drozd a na stopera šel Tobiáš, naše hra po vystřídání už neměla takové tempo, přesto jsme si vypracovali další šance. Kluci zápas poctivě odjezdili a my nyní budeme ladit formu na první jarní zápas,“ řekl trenér Valmezu Michal Hubník.