V něm se v konkurenci 12 párů ze zisku první příčky radovali Adam Placr s Michaelou Špačkovou z Rožnova pod Radhoštěm, druhé místo vybojoval vsetínsko-zlínský pár René Kovář, Martin Chvátal, bronzovou pozici obsadil další debl z Rožnova pod Radhoštěm Jan Zima, Kateřina Koblihová. Čtvrtí byli Barbora Hořanská s Tomášem Kopeckým, pátí skončili Eduard Richtar s Pavlem Sousedíkem.

,,Placr se Špačkovou byli suverénní. Největší favorité turnaj dokonce ovládli bez ztráty setu a zaslouženě ho vyhráli,“ chválila vítěze listopadového badmintonového podniku na Valašsku jedna z pořadatelek Kateřina Žižková.

,,Na jejich sehranost a útočný styl nikdo ze soupeřů nenašel recept,“ upozornila ještě Žižková.

Další Sousedský turnaj se uskuteční v sobotu 3. prosince. Tradičně se bude hrát ve sportovní hale v Janové. Na Valašsko jsou zváni všichni zájemci o badmintonové měření sil. Veškeré informace kolem turnaje je možné získat na telefonu 721 746 51.