V sobotu to bylo mistrovství republiky ve formanských závodech, v neděli pak výstava nejúspěšnějších a nejvýkonnějších chladnokrevných koní České republiky a poté mistrovství České republiky ve vozatajských závodech s mezinárodní účastí. Ve formanské jízdě si vybojoval titul mistra ČR v této disciplíně borec z domácího Jezdeckého klubu Jan Blizňák.

Na druhém místě skončil Oskar Sněhota ze stáje Žarošice, na 3. místě pak Roman Kala ze stáje Doubravice nad Svitavou, čtvrtý dokončil závod Pavel Reichel ze stáje Dolní Benešov, na 5. místě Petr Vlašic z Ranče Ladná.

Na výstavě chladnokrevných koní se opět prosadil Jan Blizňák z Podlesí, jehož hřebec Nacho Salazar zvítězil. Na 2. místě skončil hřebec Steiman chovatele Mojmíra Kubíčka ze Staměřic, na 3. místě pak hřebec Brys Slezský chovatele Pavla Reichela z Dolního Benešova.

Mistrem České republiky ve vozatajských závodech se v Podlesí stal Mojmír Kubíček ze stáje Staměřice, jehož následoval stříbrný Jan Blizňák z Podlesí. Bronz vybojoval Vladimír Hajtmar ze stáje Rovensko, na 4. pozici se umístil Roman Kala ze stáje Doubravice nad Svitanou, páté místo si z Valašska odvezl Oskar Sněhota ze stáje Žarošice.

Vozatajské závody – mistrovství ČR – se skládají ze tří disciplín, a to z formanské jízdy, z ovladatelnosti koně a kočího s kládou a těžkého tahu. V těžkém tahu se umístil na l. místě Vladimír Hajtmar ze stáje Rovensko se svými chladnokrevnými koni Negrosem a Rigem, kteří dokázali utáhnout náklad o váze 2500 kilogramů.