Tolik už se nevedlo druhému valašskému zástupci v této soutěži. Jameson Boys Valašské Meziříčí prohráli v Olomouci. V dalším pokračování hrají doma Jameson Boys, v pátek 20. ledna od 19.30 hodin přivítají v tělocvičně ZŠ Šafaříkova Prostějov C. Jasenice hraje venku proti Mohelnici A.

Ráz utkání mezi Jasenicí a Mohelnicí B udala už první čtvrtina, kterou vyhráli domácí drtivě 22:3. Zápas prvního s předposledním týmem tabulky pak dovedli domácí do klidného a pohodového vítězství. „I přes výhru se našly velké rezervy v trestných hodech a hlavně v neskutečně špatné střelbě. Nicméně ve většině zápasu se nám dařila kombinace a zápas jsme měli pod kontrolou,“ zhodnotil třináctou výhru sezony trenér týmu Jan Odstrčilík.

Solidní výkon předvedli Jameson Boys Valašské Meziříčí na palubovce UP Olomouc B. S domácím favoritem drželi krok po tři čtvrtiny, ale nakonec o patnáct bodů prohráli.

Výsledky: KK Jasenice – Mohelnice B 83:37 (22:3, 34:13, 53:23). Body KK Jasenice: Vyroubal 21, L. Nachtmann 17, Bezděk 15, Kročil 8, Riemer 6, Odstrčilík 5, Tajzler 4, P. Nachtmann 3, Bartunčík 2, Klimek 2.

UP Olomouc B – Jameson Boys Val. Meziřičí 65:50 (16:14, 32:24, 53:39). Body Jameson Boys: Staněk 11, J. Denk 11, Nešovič 9, Rajnoch 5, Gregorčík 5, Bazalka 3, Stodůlka 2, Nguyen 2, Ježák 2.

1. KK Jasenice 13 13 0 1029:664 26
2. Prostějov C 13 11 2 1190:857 24
3. UP Olomouc B 12 10 2 925:816 22
4. Mohelnice A 13 8 5 896:793 21
5. BK Lipník 13 6 7 917:916 19
6. Zora Olomouc 12 7 5 835:914 19
7. Jameson Boys12 6 6 782:812 18
8. BK Olomouc 13 5 8 797:887 18