I přesto je však tento výsledek největším úspěchem v historii klubu. Tým Vsetína v právě skončené sezoně nastupoval v sestavě Dan Ondryáš, Libor Slováček, Štefan Sagáčik, Petr Polák, Petr Slováček.

MEZ VSETÍN – KST ZLÍN 3:9

Konečný stav série: 0:2

Stolní tenisté Vsetína si chtěli finálovou sérii s jasným vítězem základní části a největším aspirantem na postup do první ligy pořádně užít, což se jim povedlo v obou utkáních.

Výsledek sice hovoří poměrně jasně, ale zápas byl o hodně vyrovnanější. Pro úvodní čtyřhru dostala, stejně jako v prvním zápase ve Zlíně, dostala důvěru dvojice Libor Slováček – Ondryáš. Málem se jí povedl stejný husarský jako ve Zlíně, byla blízko vítězství. „Vedli jsme 2:0 na sety a 10:9 ve třetím a měli mečbol. Nevyužili jsme ho a zápas ještě prohráli,“ litoval těsné prohry v úvodním duelu Libor Slováček.

V dalších zápasech se hrálo povětšinou také vyrovnaně, ale k vítězství se nakonec prokousal favorizovaný celek KST Zlín. „Některé zápasy sice byly pětisetové a dost vyrovnané, ale nakonec se přeci jen ukázala síla soupeře, který ukázal, že dlouhodobou část nevyhrál náhodně,“ uznal Slováček sportovně kvality soupeře.

Body a sestava Vsetína: Sagáčik 2, L. Slováček 1, Polák, Ondryáš.