O uplynulém víkendu nejprve remízovali se silným Jeseníkem a poté si poradili s rezervou Mittalu Ostrava.

V dalším pokračování třetí nejvyšší soutěže čeká Vsetíňany výjezd do Brna. V sobotu 27. února se utkají s Moravskou Slavií B a o den později s áčkem.

MEZ VSETÍN – JESENÍK 9:9

V prvním vzájemném utkání sezony na podzim Valaši v Jeseníku prohráli, proto chtěli soupeři porážku oplatit. Daleko od toho nebyli, ale nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou. Po úvodních čtyřhrách byl stav nerozhodný a i v dalších zápasech to bylo hodně těsné. „Ani jeden z týmů si nevypracoval výraznější vedení, vlastně ani jednou nikdo nevedl o dva body,“ řekl k zápasu s Jeseníkem jeden ze vsetínských hráčů Libor Slováček. V závěru to bylo drama se vším všudy. „Za stavu 8:8 se hrály souběžně poslední dva zápasy. Každé družstvo vyhrálo jeden, takže zápas skončil nakonec asi zaslouženou remízou,“ dodal Slováček.

Sestava a body Vsetína: Ondryáš 4, Sagáčik 3,5, L. Slováček 1,5, Mazuch.

MEZ VSETÍN – MITTAL OSTRAVA B 10:4

První utkání sezony na podzim se Vsetínu vůbec nepovedlo. Prohráli v Ostravě obě úvodní čtyřhry a pak se to s nimi vezlo až k prohře 8:10. Tentokrát to byla úplně jiná písnička. Valaši vyhráli oba debly a i nadále utkání kontrolovali. Utekli soupeři až na 6:1 a vyhráli komfortně 10:4. „Dobrým základem byly úvodní čtyřhry. Celkově jsme měli zápas pod kontrolou a s vítězstvím jsme samozřejmě spokojeni. V tabulce jsme nyní na pátém místě a na čtvrtý Tišnov máme ztrátu jen jednoho bodu. Stále je tedy o co hrát. Důležitý bude každý zápas,“ podotkl Libor Slováček.

Sestava a body Vsetína: Ondryáš 3,5, Sagáčik 2,5, L. Slováček 2,5, Mazuch 1,5.⋌