V dalším kole jedou Rožnované do Kladna, svým fanouškům se představí v sobotu 13. prosince v tradičním čase od 19.30 hodin, kdy přivítají Pelhřimov.

FLORBAL ÚSTÍ – 1. FBK ROŽNOV P. R. 5:6 (1:2, 2:3, 2:1)

Rožnované v předchozím kole šokovali výhrou na palubovce do té doby neporažené vedoucí České Lípy a tentokrát je čekala další dlouhá cesta na sever Čech. Valaši v Ústí nezačali nejlépe a hned po 59 vteřinách inkasovali. Ještě do první přestávky ale Velech s Viktoříkem otočili skóre ve prospěch Rožnovanů, kteří už pak do vedení domácí celek ani jednou nepustili. Po dalších brankách Pavla Barabáše, Trulíka a Krhuta už to dokonce bylo ve 34. minutě utkání 5:1 pro Sršně. Ti si sice pak ještě zápas zkomplikovali, když nechali domácí snížit až na 4:5 a 5:6 z jejich pohledu, ale v závěru už si cenné vítězství Rožnované ubránili. Týden po vyloupení České Lípy tak vezli Sršni domů na Valašsko další cennou bodovou nálož. Právem tak panovala v táboře vítězů velká spokojenost. „Jsem moc rád, že jsme navázali na výsledek z minulého kola a potvrdili, že výhra v České Lípě nebyla náhoda. Soupeři bych chtěl poděkovat za velmi férové utkání a musím pochválit výbornou organizaci a diváckou kulisu, která v Ústí byla," konstatoval kouč florbalistů Rožnova Zbyněk Macura.

Branky Rožnova: Velech, Doležel, P. Barabáš, Trulík, Krhut, Viktořík. Rožnov: Ciompa, Obšivač – Bártek, P. Barabáš, Štamposký, Trulík – Hrubý, Rýpar, Viktořík, Čejpa, Polášek Velech, Krhut, Doležel, Štefek, Štůsek.

1. Česká Lípa 11 8 1 0 2 75:44 26
2. FBC Start98 11 7 0 1 3 61:56 22
3. Ústí 11 7 0 0 4 60:49 21
4. Znojmo 11 6 0 2 3 75:56 20
5. Litvínov 11 5 1 2 3 76:67 19
6. Kladno 11 5 1 1 4 50:54 18
7. 1. FBK Rožnov . 11 5 1 1 4 68:73 18
8. Black Angels 11 4 2 0 5 67:76 16