Souboj dvou týmů z popředí tabulky přinesl spíše tuhý a urputný basketbal, než pěkný basketbal. Oba týmy se potýkaly se spoustou ztrát a střelba nešla už vůbec nikomu. Domácí si už do poločasu vytvořili třináctibodový náskok a po třech čtvrtinách už to bylo o dvacet. Zápas nakonec skončil o sedmnáct pro Jasenici, žádná velká spokojenost však v táboře vítězů nepanovala.

„Nebyli jsme ani zdaleka kompletní a taky jsme toho v týdnu před zápasem zrovna dvakrát moc nenatrénovali. I proto to nebyl vůbec pěkný basketbal, občas nám chyběla bojovnost, máme do příštích zápasů co zlepšovat," hodnotil utkání dvou předních týmů soutěže trenér domácího celku Jan Odstrčilík.

Jameson Boys Valašské Meziříčí zajížděli v 8. kole do Mohelnice, kde se utkali s B týmem. Od začátku nebylo co řešit, jedinou otázkou byla konečná výše skóre. Valaši vyhráli o 32 bodů.

Výsledky: Jasenice B – Mohelnice A 69:52 (17:10, 32:19, 53:33).

Body Jasenice B: Krämer 18, Daněk 18, Bajar 13, Kročil 7, Nešovič 4, Tajzler 4, L. Nachtmann 3, Buchta 2, Vyroubal.

Mohelnice B – Jameson Boys Valašské Meziříčí 38:70 (11:19, 19:29, 29:48), Šumperk B – Lipník 73:47, Prostějov B – UP Olomouc B 102:62 SBC Olomouc – Dukla Olomouc 91:51, Postřelmov – Hranice 67:64. ⋌(mha)

1. KK Jasenice B 8 8 0 577:413 16
2. BK Prostějov B 8 7 1 697:488 15
3. Mohelnice A 8 6 2 610:510 14
4. Jameson Boys VM 8 5 3 519:459 13
5. Šumperk B 8 5 3 558:494 13
6. Postřelmov 8 4 4 501:528 12
7. Lipník 7 4 3 474:465 11
8. SBC Olomouc 8 2 6 486:528 10