Úderná spojka po odchodu z Valašska v roce 2015 úspěšně absolvovala angažmá v Maďarsku a naposledy ve Švédsku, kde patřil k nejlepším střelcům nejvyšší soutěže.

„Vím, že kdybych se vracel do české extraligy, bude to do Zubří. Kádr na příští sezonu vypadá dobře a věřím, že se porveme o medaile“, potvrdil optimisticky letos 34letý házenkář, který s Robe podepsal dvouletý kontrakt.

Spolupráci o další rok prodloužil také 23letý slovenský reprezentant Marek Hlinka, jenž v závěru sezony přišel do Zubří na hostování z Topoľčan, ale zranění ruky mu znemožnilo výrazně zasáhnout do extraligových bojů.

„Jsem rád, že všechny příšedší posily ovlivní tvorbu základní sestavy. Získali jsme velmi zkušené hráče, kteří především projevili touhu zde něco dokázat a ne jen se zde přijít vyprdět a udělat žízeň,“ spokojeně konstatuje kouč Zubří Dušan Poloz, který věří, že tým bude ještě doplněn.

„Finální podoba kádru se blíží, ale ještě není uzavřen. Jednáme ještě s dalšími dvěma kvalitními házenkáři,“ poznamenal tajemně trenér, jenž by rád s novým týmem Zubří po roční přestávce opět zaútočil na přední příčky.

„Hovořit o medailích je předčasné, ale vždy budeme chtít vyhrát. Okolností a vlivů, které rozhodují o úspěchu je ale hodně, proto musíme být pokorní.“