Talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy z TJ Sokol Poličná totiž nastoupily na střídavý start v dresu 1. FC Slovácko, který patřil v konkurenci šesti ligovch týmů k nejlepším. Nakonec vybojoval tým krásné třetí místo a za sebou nechal známe bašty dívčího fotbalu – Slavii Praha i Spartu Praha.

Obě děvčata se ale neztratila ani v souboji nejlepších hráček republiky této věkové kategorie a doslova šokovala svým výkonem. „1. FC Slovácko na turnaji nastřílelo devět branek a osm z nich zařídila právě Míša. Těžila především z přihrávek Kamily,“ říká hrdě otec dvojčat Jaroslav Dubec. Po zásluze byla Michaela Dubcová vyhlášena také nejlepší střelkyní turnaje. Pro obě valašská děvčata byla tato akce prvním setkáním s dívčím fotbalem na nejvyšší úrovni a otevřela jim cestu do kvalitního ligového družstva.

Konečné pořadí turnaje: 1. Hradec Králové, 2. Plzeň, 3. 1. FC Slovácko, 4. Brno, 5. Sparta Praha, 6. Slavia Praha.