Po předchozích výhrách s Přerovem (7:5) a Gullivers Sokol Brno (7:5) vyhráli Sršni také o uplynulém víkendu nad Retro Bulldogs Brno po boji 8:7 v prodloužení.

Florbalisté Rožnova pod Radhoštěm předvedli fanouškům úžasný zvrat. Utkání s Retro Bulldogs Brno už bylo téměř ztracené. Sršni totiž prohrávali po dvou třetinách 3:6, ale ve třetí části to byl pořádný uragán. Hned na přelomu druhé a třetí minuty poslední části v rozmezí pouhých 69 vteřin bylo srovnáno na 6:6 a začínalo se znovu. Hosté šli v 8. minutě ještě jednou do vedení, ale role Rožnova v tomto utkání ještě neměla končit. V čase 19.01 ve třetí třetině srovnal Stanislav Barabáš na 7:7. Šťastný konec pohádky domácího týmu zajistil ve čtvrté minutě prodloužení Tomáš Knebl – 8:7.

Výsledek: 1. FBK Rožnov p/R – Retro Bulldogs Brno B 8:7 v prodloužení (1:1, 2:5, 4:1 – 1:0). Branky Rožnova: Bártek 2, Plesník, Viktořík, P. Barabáš, Kedroň, S. Barabáš, Knebl. Sestava Rožnova: Obšivač, Holčík – J. Barabáš, Skýpala, Kristek, Jurajda, S. Barabáš, Šichtař, Knebl, Herman, Kedroň, Viktořík, Kohout, Plesník, Bártek, P. Barabáš.

1. 1. MVIL Ostrava 3 3 0 0 0 20:8 9
2. Horní Suchá 3 2 1 0 0 18:14 8
3. 1. FBK Rožnov p/R 3 2 1 0 0 20:16 8
4. Slavia Havířov 3 1 0 1 1 15:14 4
5. Retro Bulldogs Brno B 3 1 0 1 1 20:21 4
6. FBS Olomouc 3 1 0 0 2 18:15 3
7. Kopřivnice 3 1 0 0 2 16:14 3
8. Gullivers Sokol Brno I 3 1 0 0 2 21:21 3