Pražané od začátku dokazovali, že do 1. ligy patří. Jejich přílišné sebevědomí se jim však stalo osudným. Rožnov se na ně dobře připravil a od začátku eliminoval jejich oblíbené sťukávání míče na střed. Přestože se i to občas hostujícím hráčům podařilo, vždy tam byl některý z hráčů Rožnova, který jim nedovolil úspěšně zakončit. V první třetině udeřili domácí dvakrát, hosté vyšli se svou snahou naprázdno. Pozitivem byla sebevědomá hra Sršňů ve druhé třetině, a vlastně téměř po celý zápas. Druhá třetina patřila opět Rožnovu, přestože byli dvakrát vyloučeni. Domácí tým v této třetině vstřelil tři branky a sám inkasoval dvakrát. Domácí si cennou výhru pohlídali i v závěrečné třetině.

„ V první třetině jsme nebyli horším týmem, protože jsme dokázali týmově eliminovat silnou stránku Pražanů. Ve 2. třetině jsme si na jejich hru již natolik zvykli, že jsme si dovolili i luxus vícebrankového vedení. Oproti předchozím zápasům jsme však udrželi disciplínu až do konce," dodal k vydařenému utkání trenér Rožnova Stanislav Barabáš.

Příští víkend dorazí pod Radhošť nejprve Svitavy, zápas je na programu v sobotu od 19:30 a v neděli od 16:00 se na palubovce Rožnova představí Karlovy Vary.