O uplynulém víkendu nejprve Rožnovanky podlehly týmu FBS Olomouc a poté těsně podlehly i Krnovu.
1. FbK ROŽNOV P. R. - FBS OLOMOUC B 2:4
Do vedení šly hostující hráčky střelou, na kterou brankářka Slováčková už nestačila zareagovat. Zbytek první části se odehrál bez gólů, ale šancí z holí rožnovských hráček bylo požehnaně. Ve druhé třetině bylo k vidění spousta zajímavých akcí a střel, ale opět bez prosazení domácího družstva. Protihráčky se však ke smůle hostitelek prosadily hned dvakrát, a tak Rožnov prohrával o tři góly. Na začátku třetí části, kdy hrály domácí hráčky přesilovou hru, připravila Jana Horáková perfektní příležitost pro Evu Vojkůvkovou, která snížila na 1:3. Vzápětí se však popět prosadily Hanačky a bylo to zase o tři góly. Poslední slovo v utkání sice měl Rožnov, který snížil skákavou střelou Vojkůvkové, to však bylo ze strany domácího týmu vše.
Branky Rožnova: Vojkůvková 2.
1. FbK ROŽNOV P. R. - FBS KRNOV 2:3
Ve druhém utkání chtěly rožnovské florbalistky před svými příznivci odčinit porážku s Olomoucí a ve velmi bojovném utkání k tomu neměly daleko. Po bezbrankové první třetině si vzaly slovo jako první domácí hráčky a Matyšťáková otevřela gólový účet zápasu – 1:0. Hostující hráčky však nejprve rychle vyrovnaly a ještě do druhé pauzy se dostaly do vedení.
Ve třetí části nejprve Šnajdarová nečekanou střelou spoza branky vyrovnala a vypadalo to nadějně. Krnovanky se však rychle z gólu otřepaly a nedlouho po vyrovnání Rožnova zasadily domácím rozhodující úder – 2:3. V závěru utkání byly vyloučeny hned dvě domácí hráčky, takže z tlaku a případné snahy o vyrovnání nebylo nakonec nic.
Branky Rožnova: Matyšťáková, Šnajdarová.
Další výsledky: Lipník - Vikings Kopřivnice 2:1, FBK Rožnov p. R. - FBS Olomouc B 2:4, Prostějov - Lipník 1:11, Krnov - FBS Olomouc B 1:1, Vikings Kopřivnice - Prostějov 7:0.