Vstupné bude dobrovolné. Výtěžek z celé akce bude věnován dětskému oddělení vsetínské nemocnice. Netradiční sportovní událost vypukne ve 14 hodin na Sychrově poblíž zámku. „Zde bude předváděcí jízda rally. Lidé si prohlédnou závodní vozy i auta pro závody do vrchu,“ nastínil za organizátory Miroslav Vebr. Připravené budou také jízdy pro vylosované diváky.

„Šest výherců svezeme na místě. Dalších dvacet vylosujeme večer na zimním stadionu,“ prozradil organizátor akce a rallyjezdec Silvestr Mikuláštík. Kromě něj za volant usedne také například Jaromír Tomaštík nebo Tomáš Kubiš. Součástí exhibičního závodu v nezvyklém prostředí poblíž vsetínského zámku bude rovněž autogramiáda. Ta odstartuje kolem 16 hodiny.

Druhá část akce začne v 18 hodin na hokejovém stadionu Na Lapači. „Utkají se zde rallyjezdci, vsetínští hokejisté, staří páni a celebrity z řad zpěváků a herců,“ uvedl Mikuláštík. Hokejoví fandové se tak mohou těšit například na RostislavaVlacha, Alexeje Jaškina, Romana Stantiena, Radovana Biegla nebo Jiřího Hudlera.

Dobrovolné vstupné, které budou pořadatelé na obou akcích vybírat, bude slosovatelné. „Pokud dobrovolná částka převýší padesát korun, dostane se do slosování o jízdu v závodních vozech nebo střelbu na branku o věcné ceny,“ vysvětlil Mikuláštík. Výherci mohou vyhrát věcné ceny týmu Subaru a kromě svezení v závodním voze obdrží například dres vsetínského hokejového týmu s vlastním jménem.