K prvnímu domácímu zápasu nastoupil na hřišti u vsetínské sokolovny Austin, kde domácím chyběl stále Stupák, ke kterému se přidal i Vichtora, ale už využil kvalit novomanžela Chalupy. Šacung přijel v dosti omlazené sestavě, kdy chyběli někteří zranění hráči.

„Výsledkově jsme odčinili herní výpadek z Modřic a poměrně snadno přehráli oslabený Šacung. S výsledkem mohu být spokojen, předvedená hra na dalšího našeho soupeře stačit nebude. Kaňkou na utkání je zranění hostujícího Františka Kalase a tímto mu přejeme brzké uzdravení,“ řekl k utkání vsetínský trenér Lumír Gebel.

závod Valašské kilo 2021, Tomáš Štverák
Ve Valašském kilu byl nejrychlejší Tomáš Štverák

Rezerva Vsetína neměla v první lize v Prostějově k bodům daleko, ale padla nakonec nejtěsněji 4:6. „Zalekli jsme se výhry. Čekali jsme, že se to uhraje samo a na konci zápasu to byla křeč, kdy se nic nedařilo,“ dodal k utkání trenér Vsetína B Tomáš Srněnský.

Výsledky
Extraliga: Vsetín – Benešov 6:0. Sestava Vsetína: Kurka Ondřej, Chalupa Jan, Majštiník David, Bílý Dan, Andris Tomáš, Plachý Michal a Ftačník Jakub. Trenér Lumír Gebel.
I. liga: Prostějov – Vsetín B 6:4. Sestava Vsetína: Tomek S. ,Tomek M., Hyžák,Stařičný J., Stařičný R., Bokisch, Zbranek, Mikula. Trenér Srněnský.