„Nyní ležím u dna jako sumec a jen vypouštím bubliny. Jsem rád, že mám od házené klid,“ konstatoval 50letý rodák z ruského Krasnodaru, který ale s rodinou bydlí již řadu let v Zubří, pár metrů od házenkářské haly.

Před dvěma roky odešel z Valašska pomoci Brnu a naposledy Frýdku-Místku, kde však byl na podzim předčasně odvolán.

„Zde mi svým jednáním házenou nejvíce znechutili. I proto jsem zcela změnil obor a od prosince jsem vlakovým průvodčím u jedné soukromé společnosti,“ překvapil Titkov.

Vidět jej tak můžete na valašských tratích, kde na stanicích vypravuje vlakovou soupravu a odbavuje cestující.

„Tato práce mě zcela naplňuje. Jsem v kontaktu s lidmi, bez jakýchkoliv stresů a jistotou práce. Za poslední roky v Zubří či Frýdku si nyní alespoň poléčím nervy a od všeho shonu si odpočinu. Tato práce mě naplňuje, o změně neuvažuji,“ překvapil urostlý chlapík.

Trenér Dušan Poloz.
Poloz bude trénovat juniorky, moc toužil hrát se Zubřím evropské poháry

Vedení Zubří po ukončení dvouleté spolupráce s Dušanem Polozem intenzivně hledá náhradu a podle informací Deníku oslovilo řadu předních trenérů, v první řadě svých bývalých odchovanců. Zatím bezúspěšně. Mimo jiných Pavla Hrachovce či Jiřího Miku…

„Mě nikdo neoslovil, žádnou nabídku jsem od vedení nedostal. Popravdě se mi nyní ještě k házené vracet nechce, neuvažuji o tom. Zvláště, když veškerá nepohoda začala právě mým posledním odchodem ze Zubří. Naopak v Brně to bylo férové. Nikdy neříkej nikdy, ale k házené mě hned tak někdo zpět nedostane,“ má jasno Andrej Titkov.

Házenkáři Zubří. Ilustrační foto
Zubří jedná se dvěma kandidáty na trenéry, rozhodne se brzy