Rožnovu moc nevyšel start do sezóny. Jak z toho ven?

Těžká otázka. Šance bodovat určitě byly. Zbytečné dvě domácí prohry proti Znojmu a Gulliverům. Nemyslím si, že hrajeme zase tak špatně, že bychom museli něco extra měnit. Hlavní problém je, že nevíme, v jaké sestavě odjedeme na zápas, potom musíme řešit, kdo a kde bude hrát. Věřím, že v nejbližší době navážeme na vítěznou šňůru!

Přišel jste do Rožnova z FBC Ostravy na střídavé starty. V rožnovském dresu budete nastupovat jen, když se nebudou krýt zápasy Ostravy a Rožnova, nebo na čem především záleží?

Určitě na prvním místě pro mě je Ostrava, kde se snažím dostat do základní sestavy. Jsem rád, že můžu nastupovat v rožnovském dresu a budu se jim snažit pomoct nejvíc, co to půjde.

Do Ostravy jste přestoupil z Frenštátu pod Radhoštěm. Dalo by se tedy říct, že tehdy byl Rožnov pro tebe hlavní rival?

To určitě ano! Zápasy s Rožnovem byly vždy vyrovnané a pokaždé se na nás dokázal dobře vyhecovat a uhrát aspoň slušný výsledek (smích). Na tyhle zápasy jsem se vždy těšil, protože to bylo takové derby.

Jak vypadá Váš mimoflorbalový život?

Momentálně studuji na Střední škole elektrotechnické v Ostravě. Jedná se o nástavbu maturitního ročníku. Mimo florbal také rád jezdím na kole nebo se občas projdu někde na hory. Je to docela náročný sport na čas, když máte tréninky minimálně pětkrát týdně plus víkendy zápasy.

Jak se Vám zatím jeví rožnovská kabina a celkově rožnovský klub?

Musím říct, že parta je strašně super. A to je důležité pro tým! Pár kluků jsem znal již z dorosteneckých soutěži,  kdy jsme proti sobě nastupovali nebo taky společně hráli za jeden tým. Celkově klub má velkou základnu a spoustu šikovných hráčů, příkladem jsou bratři Barabášové nebo Pepa Viktořík.

Máte nějaký předzápasový rituál? Pokud ano prozradíte nám jaký?

Předzápasový rituál žádný nemám. Do každého zápasu se snažím vstoupit s čistou hlavou a soustředit se na svoji hru.

Chtěl byste něco vzkázat rožnovským hráčům nebo fanouškům?

Chtěl bych pozvat co nejvíce fanoušků na všechny domácí utkání, aby nás přišli podpořit! Určitě to tuhle sezonu budeme potřebovat a bez Vás to nepůjde! Myslím si, že všem hráčům se bude hned hrát líp před plnou halou, věrných rožnovských fanoušků.