Domácí do utkání nastoupili v sestavě se Simonou Tydlačkovou, Kateřinou Hnátkovou a s náhradnicí Eliškou Stoklasovou. Ani Hodonín na Valašsko nepřijel v úplně nejsilnější sestavě. Barvy hostů ale hájily kvalitní hráčky Veronika Kmeťová, Simona Holubová a Monika Pařízková.

,,V porovnání s minulými duely v Hradci Králové, Dobrém a Havířově podaly naše hráčky lepší výkon. Vydařil se jim začátek střetnutí, když v úvodní čtyřhře Tydlačková s Hnátkovou otočily ve svůj prospěch pětisetová zápas s Pařízkovou s Holubovou. Později ae Jihomoravanky vedly 5:1. Až v závěru utkání se nám podařilo zmírnit porážku, kdy si Simona Tydlačková připsala cenný skalp Kmeťové a naše jednička si poradila také s Holubovou. Škoda, že jsme v zápasech postrádali Kristýnu Holíkovou a Lucii Hejzlarovou. S nimi by konečný výsledek možná vypadal jinak. Pro Elišku Stoklasovou to totiž byla hodně náročná prvoligová premiéra,“ upozornil vedoucí vsetínského družstva Jiří Beneš.

V tabulce jsou po neúplném 6. kole Valašky na 9. příčce.

V dalších duelech bude Vsetín hrát v hernách soupeřek. V sobotu 18. listopadu se od 9.30 hodin představí na stolech béčka Moravského Krumlova, ve stejný den vsetínské družstvo od 14 hodin nastoupí v herně Moravské Slavie Brno.

1. LIGA ŽEN – Skupina B (6. kolo):

TJ SOKOL VSETÍN – SKST PLUS HODONÍN B 3:7

Body Vsetína: Tydlačková 2, čtyřhra: Tydlačková – Hnátková 1.