OPAVA – VSETÍN neodehráno

Zápas Opavy se Vsetínem se neuskutečnil. Během cesty k utkání Vsetínským vypověděl službu automobil a zápas tak nemohl být odehrán. Verdikt nad neobvyklou situací vyřkne ligová komise.

PORUBA – VSETÍN 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Již tradičně odjel Vsetín bojovat o cenné body v notně oslabené sestavě, kterou museli doplnit také 2 starší dorostenci. Jako už se v minulosti několikrát stalo, gólmanská jednička Šimara musel zaskočit v útoku. I přes všechny tyto komplikace však proti Porubě začal Vsetín dobře. Jenže se nesetkal s pochopením sudích. „Podařilo se nám vstřelit 2 regulérní góly, které nám však rozhodčí neuznali. Celou třetinu jsme byli lepší, přesto se soupeř před koncem ujal vedení,“ přiblížil trenér Vsetína Petr Michoněk starší.

Ihned po pauze Valaši vyrovnali, soupeř ale po chybě obrany kontroval a zase vedl 2:1. Ve 3. třetině Vsetín opět tlačil a snažil se vyrovnat, další chyba hostující obrany ovšem pomohla Porubě – 3:1. Minutu před koncem zkusili Valaši power play a podařilo se jim vstřelit ještě jednu branku, na vyrovnání či dokonce vítězství už to však nestačilo.

Trenér Michoněk byl kromě smolné porážky nespokojený i s obecným stavem vsetínského kádru. „Opět jsme museli hrát s velmi mladým družstvem. Pokud se nedají dohromady starší, zkušenější hráči, kteří na zápasech chybí, bude to s mužským hokejbalem na Vsetíně hodně špatné.“

Branky Vsetína: Vrána, Chromčák. Sestava Vsetína: Diblík – Vrána, Dulava, Ovčačík, Loveček – Chromčák, Šimara, Baránek. Michoněk ml., Pražák, Pěsničák. Trenér: Michoněk st.