Trenérem Rožnova i pro prvoligovou sezonu zůstal Miroslav Kasl. V kádru dochází k obměně. V první lize neuvidíme hrát Filipa Kristka, Daniela Šichtáře a start doposud zcela nepotvrdili zkušení bratři Barabášové a matador Petr Krhut. Na hostování do Hranic také odešel brankář Petr Holčík.

Naopak aktuálně se právě dotahují jednání o střídavých startech, tj. mladých hráčů ročníků 1998-2000, kteří jsou na hranách základních sestav superligových klubů. Nabízí se stále možnost příchodů pár hráčů ze Vsetína, případně z Kopřivnice. Kádr Sršňů se se tak bude doplňovat průběžně.

V Petrovicích nastoupili svěřenci v této sestavě:  Brankáři: Jasný Jakub, Škrobák Jiří, Prašivka Daniel, Kasl Miroslav, Chmelař Vladislav, Slovák Daniel, Hegar Patrik, Kostelecký Jakub, Štůsek Jakub, Barabáš Pavel, Zdražil Jakub, Burýšek Adam, Dvořák Oliver, Červený Petr, Smékal Ondřej, Viktořík Josef.

„Kluci zápas dobře odmakali, ale za poslední měsíc to pro nás byl nejkvalitnější zápas, který jsme sehráli, a tak nás začátek zápasu zaskočil. V průběhu zápasu jsme se soupeři postupně vyrovnali, ale selhali jsme jednoznačně v koncovce,“ zhodnotil start do sezony rožnovský trenér Miroslav Kasl.