Modřice – Vsetín 5:1

Sestava Vsetína: Brutovský, Belko, Gebel, Stupák, Gargulák, Plachý, Vichtora a Perun.
Domácí k utkání nastoupili kompletní, Vsetín postrádal zraněného Galuse. Do první dvojice nominoval modřický trenér Gulda Kopa s Mullerem, vsetínský trenér Perun kontroval dvojicí Plachý, Belko. V prvním setu zvítězil Vsetín, druhý set stejným poměrem míčů vyhráli Modřice a o vítězi musel rozhodnout třetí zkrácený set. V něm prokázaly větší zkušenost Modřice, kdy neomylně zakončovali své útoky.

Podobný průběh měla i druhá dvojice, které rovněž dospěla do třetího zkráceného setu, kde naopak pevnější nervy prokázala vsetínská dvojice Brutovský, Stupák, která zvítězila posledním možným míčem nad Pelikánem s Rosemberkem. Trojice jsou silnou modřinkou disciplínou a o tom se přesvědčila první vsetínská trojice Plachý,Belko, Gargulák a střídající Kurka, kterou doslova rozstřílel modřický Pospíšil s Mullerem a Rosemberkem. V druhé trojici modřický Kop, Pelikán a Topinka svedla velkou bitvu se vsetínskou trojicí Brutovský, Vichtora, Gebel a střídající Stupákem.

Každý z týmu pro sebe získal jednu sadu a o vítězi musel opět rozhodnout třetí zkrácený set. Vsetínská trojice prohrála smolným zásahem míče o pásku. V utkání singlistů na sebe narazili modřický Kop a vsetínský Stupák. V první sadě prokázal Kop lepší nervy v koncovce setu a v druhé sadě modřický ranař Kop předvedl bezchybný výkon, kdy jeho razantní smečované podání i následné smeče trefoval do růžků hřiště. V utkání prvních trojic zvítězila v prvním setu modřická trojice Pospíšil,Rosemberk a Muller. V setu druhém byla o jeden míč lepší vsetínská trojice Brutovský, Gebel,Vichtora a střídající Stupák. Ve třetím zkráceném setu už v euforii hrající domácí hráči přetlačili svého soupeře a zaslouženě vyhráli celé utkání.

„Samotný výsledek je pro nás až moc krutý. Krom jedné trojice bylo utkání naprosto vyrovnané a o vítězi rozhodli lépe zvládnuté klíčové pasáže ve třetích zkrácených setech," dodal k utkání vsetínský kapitán Lumír Gebel.