Tým Vsetína nikdo v přestávce neopustil. Předloni skončili nohejbalisté na 3. místě, loni brali bramborovou medaili. „Tajně sníme opět o placce," prozrazuje Zgarba. Kádr má Vsetín kvalitní. „Desetinásobný mistr světa Patrik Perun sice přechází do role asistenta trenéra Padišáka, který je zároveň sportovním manažerem klubu, ale jinak máme kvalitní tým. Patrik Perun musí pomalu končit, protože v rodině mají artrózu kyčlí a před třemi roky skončil s kariérou podobně i jeho bratr.

Osou týmu budou Ján Brutovský, Michal Plachý a Jan Pavelka, který se po roce vrací z Přerova, kterému se nepodařilo postoupit do extraligy. Hodně spoléhat budeme také na slovenské hráče z Košic Bronislava Belka a Ladislava Stupáka, který k nám přichází jako novopečená mistr republiky v singlu. Trenér má příjmené starosti i na postu nahrávače, kde bude vybírat mezi dvojicí Lumír Gebel a Rudolf Vichtora a to máme v záloze ještě juniorského mistra světa Petra Garguláka. Zapomenout nesmím ani na mladé hráče Tomáše Hyžáka a Tomáše Valu," seznamuje Vít Zgarba se složením vsetínského kádru.

A kdo může nejvíce kromě Modřic komplikovat cestu Vsetína za vytouženou medailí? „Mladý celek Čakovic a Karlovy Vary, pokud bude zdravý Jan Vanke," dodoává na závěr prezident vsetínského klubu Vít Zgarba.