O nadcházejícím víkendu Valaši uzavřou víkendovým domácím dvojzápasem základní část. Nejprve v sobotu od 14 hodin přivítají ve šlágru silný Bedřichov a o den později se střetnou v dohrávce s Třebíčí (od 12 hodin).

SEMILY- CLIMAX VSETÍN 1:6

Hosté byli oslabeni o kapitána Nezvala, smečaře Zbrožka a namísto Garguláka na poslední chvíli doplnil základní šestku Olšák, který si tak odbyl premiéru v základu, stejně jako Dušan Ifka. Většina utkání byla sice poměrně vyrovnaná, ale nakonec se zcela jasně prosadili favorizovaní hosté. Domácí získali první bod až za stavu 5:0 pro Climax. „Vítězství je pro nás v velmi cenné hlavně proto, že jsme byli dost citelně oslabeni,“ pochvaloval si předseda vsetínského oddílu Vít Zgarba. „Pošetřili jsme na další důležité boje jednoho z našich klíčových hráčů Aleše Zbrožka, nehrál ani kapitán Nezval s Gargulákem, jehož dobře nahradil Olšák,“ pokračoval spokojený Zgarba.

O nadcházejícím víkendu uzavře Vsetín základní část. V sobotu hraje s Bedřichovem a v neděli dohrávku s Třebíčí. „Když už máme první místo jasné, tak chceme hrát naplno o každý bod. Mohlo by to rozhodnout o našem soupeři v případě, že postoupíme z prvního kola baráže dále,“ vysvětlil Vít Zgarba, jenž připomněl jasný cíl klubu vyhlášený již před startem sezony. „Stále myslíme na postup do první ligy a uděláme pro to vše. Kádr kvalitu má a prokázal to i te´d v Semilech bez mnoha hráčů základu,“ didal Zgarba.

Sestava NK CLIMAX Vsetín: Gebel, Ifka, Novosad, Olšák, Padyšák, Victora, trenér Širocký.