Nováček druhé nejvyšší soutěže v zemi tak pokračuje ve výborných výkonech, po dvou remízách za sebou nyní podruhé v řadě zvítězil, když uplynulou sobotu přivezl všechny body z Přerova. V dalším kole první ligy čeká Valachy tento pátek nejdelší výjezd sezony do Aše.

PŘEROV – NK CLIMAX VSETÍN 1:6

V dosavadním průběhu první ligy se oběma týmům dařilo odlišně. Zatímco Přerov se trápí a po třech kolech měl na kontě jen jeden bod za remízu, vsetínský nováček soutěže se mrská velmi dobře a je štikou soutěže. Také v tomto utkání se tento fakt projevil a Valaši si odvezli z Přerova všechny body za naprosto jasné vítězství.

Po úvodních dvou dvojicích byl stav nerozhodný 1:1. Klíčový krok k vítězství udělali nohejbalisté Vsetína v následujících trojicích. Nejprve vyhráli Novosad, Gebel a Padyšák a poté je napodobili Vichtora, Nezval a Brožek a bylo to 3:1 pro Climax. V dalším utkání uspěli Zbrožek s Vichtorou, a když se prosadil podle očekávání i Novosad v singlu, vedli hosté již 5:1. Výrazné vítězství Vsetína korunovala Nezvalova trojka. Vsetínský nováček se tak drží po čtyřech odehraných zápasech na krásném třetím místě tabulky, a to má ještě k dobru zápas se Solidaritou Praha.

Sestava Climaxu Vsetín: Nezval, Gargulák, Gebel, Padyšák, Novosad, Vichtora, Zbrožek.