Barusův tým bude tvořit parta, která pro malé městečko na Valašsku Vsetín v sezoně 94–95 získala premiérový titul. „Na zápas se určitě všichni moc těšíme. Po dlouhé době se sejdeme jako kamarádi na ledě a zahrajeme si,“ vystihl náladu za všechny legendární obránce Alexej Jaškin, držitel všech šesti titulů. „Věřím, že si najde cestu na zápas hodně fanoušků. Takové sestavy týmů se zase tak často nevidí,“ je přesvědčen Jaškin.

Na Lapači by se měli představit hokejisté, na které snad žádný fanda nemohl zapomenout a z kterých se staly minimálně na Valašsku legendy. Hrát by na exhibici měli kromě hlavního protagonisty Miroslava Baruse například Rostislav Vlach, Roman Čechmánek, Alexej Jaškin, Pavel Augusta, Miroslav Stavjaňa, Tomáš Sršeň, Stanislav Pavelec, Roman „Bobo“ Stantien, Jan Srdínko či Michal Tomek. Na trenérské „bidýlko“ se postaví Horst Valášek, Jan Neliby měl býtiba a Jiří Režnar.

Soupeřem Barusova týmu bude „aktuální“ tým VHK Vsetín doplněný například o Josefa Štrauba, Marka Dubce nebo Radima Tesaříka. Vstupné na exhibiční utkání plné hvězd a legend vsetínského hokeje je čtyřicet korun.