Climax Vsetín nastoupil v nejsilnějším možném složení, soupeř ze Zbečníku naopak postrádal svého kapitána Pohla a Friese. Sestava Vsetína: Halašta, Bílý, Andris, Stařičný, Majštiník, Dvořák a Málek. Trenér Gebel.

„Hostům chyběli klíčoví hráči a pod tímto dojmem jsem dal příležitost všem hráčům v týmu. První dvě dvojice v našem podání byly žalostné. Nedokázaly jsme se mezihrou dostat blízko na sako a provázela nás velká kazivost. Někteří hráči by si měli uvědomit, zda byli správně připraveni na utkání, protože jejich výkony tomu neodpovídaly. Soupeř mě mile překvapil svoji hrou, kdy hráli velmi zodpovědně, bojovně a velmi nás potrápili,“ řekl trenér Vsetína Lumír Gebel.

Rezerva Vsetína vstoupila do finále play – off druhé ligy porážkou v Příšovicích a v odvetě se bude snažit si doma vynutit rozhodující utkání.

V prvním finálovém utkání druhé ligy domácí tým TJ Sokol Příšovice přivítal hosty NK Climax Vsetín B, který přijel bez Andrise, Tomka a Mikuly. Domácí zápas ovládli v poměru 5:3. Sestava Vsetína: Gebel, Nezval, Vala, Majštiník, Bílý, Halašta,Stařičný R.,Stařičný J.,Srněnský. Trenér Gebel.

„V dnešním zápase jsme přijeli k soupeři oslabení o Andrise,Tomka a Mikuly. Naším bojovným výkonem jsme soupeři výhru znepříjemnili, většina zápasů byla vyrovnaná a rozhodovala se ve třetím setu. Bohužel nám chyběl bodový příspěvek od naší druhé trojky. Těšíme se na odvetné utkání a věříme, že doma vyhrajeme a vrátíme tak sépiina sever Čech. Našimi nejlepšími hráči byli Majštiník, Bílý, Halašta a zkušený hrající trenér Gebel,“ zhodnotil první finálové utkání vedoucí mužstva Vsetína B Tomáš Srněnský.