Večer se všichni přesunuli na zimní stadion, kde program pokračoval hokejovým utkáním. Výtěžek z akce bude věnován dětskému oddělení vsetínské nemocnice. Tři závodní speciály a jedna soutěžní motokára se staly atrakcí pro diváky na částečně uzavřeném Horním náměstí. V automobilech překypujících výkonem vozili závodníci Silvestr Mikuláštík, Jaromír Tomaštík a Tomáš Kubiš vylosované diváky, sponzory a vsetínské extraligové hokejisty.

Divokou jízdu si vyzkoušel i gólman týmu. „Nic takového jsem v životě nezažil, ten zátah motoru je něco fantastického. Jsou to mistři volantu a cítil jsem se s nimi bezpečně, na úzké šotolinové cestě mezi stromy bych to ale rozhodně nezkoušel,“ komentoval svoji jízdu Radovan Biegl. Údiv mezi mnohými návštěvníky vzbuzoval se svým strojem dlouholetý motokárový závodník Bedřich Teichman.

Na první pohled nenápadné vozítko hnané pětačtyřiceti koňskými silami je schopno dosáhnout až dvou setkilometrové rychlosti. „U motokár je to hlavně o zrychlení, to je v počátcích podobné jako u formule,“ popsal před svojí exhibicí Bedřich Teichman, který ve vsetínském motokárovém kroužku začínal už v roce 1980. „Projel jsem se v motokáře z půjčovny, ale tohle je jiný rachot,“ uznal třináctiletý Jakub Kobza, jenž s kamarádem Adamem Vichtorou stroj obdivně okukoval. „Nápad uspořádat spolu se vsetínskými hokejisty tuto charitativní akci pochází od Silvy Mikuláštíka.

Veškerý výtěžek půjde na dětské oddělení vsetínské nemocnice a už před akcí jsme věnovali částku třicet tisíc korun, která vznikla z příspěvku sponzorů,“ informoval Petr Gryger, jenž se tentokrát ujal role moderátora sobotního programu. V podvečer pak exhibice pokračovala v prostorách vsetínského zimního stadionu. Akci zorganizoval Autoklub Vsetín-město v AČR.