V poslední vteřině zápasu byl zhruba uprostřed hřiště na kraji palubovky u střídačky hostí faulován karvinským Pavlíčkem zuberský veterán Titkov a mezi hráči se strhla hromadná strkanice. Při ní dopadl nejhůře trenér Karviné Jaroslav Hudeček.

„Normálně jsem dostal od nějakého diváka přes hubu. Ani nevím, jak jsem se k tomu dostal a už jsem ji měl,“ líčil rozladěně neobvyklý moment kouč Baníku Jaroslav Hudeček. „Naprosto nechápu, proč napadl zrovna mě. Vůbec jsem nijak neprovokoval a ani nic podobného, prostě jsem jen koučoval svůj tým,“ pokračoval Hudeček.

Lodivodovi Karviné a juniorské reprezentace do 21 let však ani takové extempore nezkalilo obrovskou radost z titulu. „„Jsem nesmírně šťastný. Celý život jsem byl druhý a toto je můj první titul. Opravdu nenacházím slov, je to nádhera,“ rozplýval se Hudeček.

Podle aktuálních informací by incident ze závěru utkání neměl mít pro zuberský klub následky. „Disciplinární komise svazu by se tím zabývala pouze v případě, že by dal někdo podnět. Zatím jsme nebyli nikým kontaktováni a v zápisu o utkání o té strkanici také nic není,“ informoval v pátek odpoledne manažer zuberského klubu Jaromír Petřek.

V minulosti už měl valašský klub podobné „oplétačky“ s disciplinární komisí. Horké hlavy na Valašsku nejsou při sportovních zápasech nijak ojedinělé a výjimkou není ani Zubří. „Vzpomínám si, že před několika lety ještě ve federální lize jsme nějakou tu pokutu za podobnou věc dostali. Teď to ale doufám nebude ten případ,“ pousmál se Petřek.