1. FC Synot - V kauze figurují tři funkcionáři a sedm rozhodčích, kteří se podle obžaloby dopustili trestných činů podplácení nebo přijímání úplatků. Kroměřížský okresní soud dnes všem udělil podmíněné odnětí svobody od tří do deseti měsíců, peněžité tresty v rozmezí od 50.000 do 350.000 korun a s výjimkou Iva Valenty i zákaz činnosti ve fotbale od dvou do pěti let.

V lednu 2006 přitom obžalovaní dostali jen peněžité tresty v rozmezí od 50.000 do 300.000 korun a zákaz činnosti ve fotbale od tří do pěti let. Obžalovaní i státní zástupce se tehdy odvolali, krajský soud věc vrátil zpět okresnímu soudu. Od června 2006 se případem znovu zabýval kroměřížský okresní soud.

Viktoria Žižkov - Hlavní postavou aféry související s fotbalovou korupcí je bývalý sportovní ředitel Viktorie Žižkov Ivan Horník. V březnu 2006 udělil soud deseti obviněným podmíněné tresty, pokuty od 30.000 do 150.000 korun a zákazy činnosti od tří do pěti let. Ivan Horník dostal sedm měsíců vězení s podmíněným odkladem na pět let, pokutu ve výši 900.000 korun a zákaz činnosti na deset let. Loni v září pražský městský soud v odvolacím řízení verdikt potvrdil. Deset aktérů kauzy podalo dovolání k Nejvyššímu soudu, nepodal je pouze delegát Adolf Růžička. Již dříve byli v souvislosti s kauzou odsouzeni rozhodčí Vladimír Pastyřík, jenž byl jako bývalý policista souzen samostatně, a delegát Jiří Vlček, který jako jediný přijal trest ve zkráceném soudním řízení. Oba byli potrestáni podmínkou, pokutou 30.000 korun a tříletým zákazem činnosti.

Slovan Liberec - Soud se v tomto případě zabývá údajnou korupcí při prvoligovém zápase mezi fotbalovými kluby Slovan Liberec a Tescoma Zlín z roku 2004. V procesu čelí bývalý sportovní ředitel Slovanu František Mysliveček obžalobě, že podplácel hlavního rozhodčího Václava Zejdu a delegáta Christose Čanaklise. Letos v září liberecký okresní soud všechny tři zprostil obžaloby. Státní zástupce Petr Hořín se odvolal a kauza bude pokračovat u Krajského soudu v Liberci.

SFC Opava - Letos v květnu odvolací senát ostravského krajského soudu potvrdil čtyřem činovníkům a rozhodčím podmíněné tresty za korupci od pěti do sedmi měsíců a pokuty od 50.000 do 150.000 korun. Podle rozsudku ovlivnili či se snažili ovlivnit zápasy Opavy a druholigových Vítkovic. Rozsudek se týkal sportovního manažera SFC Opava Gustava Santariuse, obchodního ředitele Vítkovic Radomíra Hruboně a rozhodčích Jaroslava Grubera a Václava Zejdy, který figuruje i v dalších korupčních aférách. Odvolací soud zmírnil pouze zákaz činnosti, z původního ve sportu vůbec, na funkce v rámci ČMFS pro manažery a zákaz působení jako rozhodčí pro Zejdu a Grubera.

Sparta Praha - Policie vyšetřování údajné korupce ve Spartě odložila, v červnu 2005 rozhodnutí podřízených žalobců potvrdilo Nejvyšší státní zastupitelství. Důvodem byla absence důkazů. Média dříve spekulovala o tom, že policie má odposlechy svědčící o zmanipulování zápasů, a to s hlasem ředitele Sparty Miroslava Pelty. To se však neprokázalo, údajně šlo o hlas někoho jiného.

FK Teplice - Rovněž případ údajné korupce v teplickém fotbalovém klubu policie v dubnu 2005 odložila. Podle okresního státního zástupce nebyly zjištěny skutečnosti, které by opravňovaly někoho obvinit. Trestní řízení proti FK Teplice pro podezření z korupce zahájila brněnská expozitura Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality v roce 2004.