Po skončení finálové bitvy, která měla pro Zubřany až příliš krátkého trvání, se poražené straně hodnotila série velmi hořce. Přesto našel kouč Jiří Kekrt uznalá slova směrem ke straně soupeře. „V prvé řadě gratuluji soupeři k vítězství, blahopřeji trenéru Hudečkovi a také hráčům soupeře,“ řekl trenér Jiří Kekrt.

Hned však pokračoval s dalším komentářem, ve kterém se skrývalo hodně zklamání a zloby na rozhodování sudích nejen ve třetím utkání. „Vůbec negratuluji funkcionářům Karviné. Kdo byl na třech finálových zápasech a rozumí házené, tak už nemusím dodávat vůbec nic,“ pokračoval příkře trenér stříbrných medailistů. Po chvíli se na citlivé téma rozhodování rozpovídal o něco více. „Faul Pavlíčka na Titkova v poslední vteřině třetího utkání byl na sedmičku a následovalo by prodloužení. A takových maličkostí bylo v celé sérii o hodně více,“ kroutil hlavou kouč Kekrt. ⋌ (mha)

foto k tomuto článku z galerky „Zubří – Karviná“ ze 14.5. fotka 20.45 hodin s popiskou: Trenér Zubří Jiří Kekrt (v červeném) ohodnotil výkon sudích ve třetím utkání finále ironickým potleskem.