Pátek 30. září

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: Jameson Boys Valašské Meziříčí – UP Olomouc B (tělocvična ZŠ Šafaříkova, 19.30).

LEDNÍ HOKEJ

I. liga staršího dorostu: Uherské Hradiště – Prostějov (19).

STOLNÍ TENIS

Krajská soutěž mužů II. třídy:

Kostelec B – Ostr. Nová Ves A (18). Kroměříž, okresní soutěž I. třídy: Lubná A – Morkovice B, Količín – Lubná B, TJ Holešov B – Bystřice p. H. C (18). Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Kunovice B (19). Uherskohradišťsko III. třída: Hluk A – Vážany-Ořechov C (18). Zlínsko I. třída: Rokytnice A – Otrokovice D (18.30), KST Zlín E – Štítná A (19.30). Zlínsko II. třída: Otrokovice E – S. Jasenná A (18.30). Zlínsko IV. třída: Kašava B – Šarovy C (17.30), Mysločovice D – Val. Klobouky B (18). Zlínsko V. třída: Slopné C – Vysoké Pole C (18.30).

Sobota 1. října

BASKETBAL

Extraliga juniorek: Kroměříž – Prosek (11.30). Extraliga kadetů: Zlín – USK Praha (15).

FLORBAL

I. liga žen: Slavičín – Vítkovice B (10), Lipník – MEZ Vsetín (11.30), MEZ Vsetín – Vítkovice B (14), Slavičín – Lipník (15.30, vše sportovní hala ve Slavičíně). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Bullgoss Brno (sportovní hala SŠIEŘ v Rožnově p. R., 19).

FOTBAL

Divize: Spytihněv – Hodonín, Napajedla – Pelhřimov (15.30). Krajský přebor: Uh. Brod – Kateřinice (Orel), Vigantice – Provodov, Holešov – Boršice (Střelnice), Slušovice – V. Karlovice + Karolinka, Vsetín – Luhačovice (Tyršova), Bystřice p. H. – Morkovice (15.30). I. A třída: Lukov – Štítná n. Vl., Vidče – Podkopná Lhota, Ostr. Nová Ves – Březolupy, Ořechov – Újezdec (15.30). I. B třída: Horní Lideč – Val. Bystřice, Janová – Poličná, Choryně – Lhota u Vsetína, Jablůnka – Francova Lhota, Louky – Těšnovice, Slavkov – Jalubí, Osvětimany – Bojkovice (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Morkovice B (15.30). Kroměříž III. třída: Lubná B – Záhlinice, Kyselovice B – Kvasice B (15.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Traplice – Drslavice (10.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Staré Město – Ostr. N. Ves B, Strání B – Kněžpole B (15.30). Základní třída Uh. Hradiště: Uh. Ostroh B – Mistřice, Nedakonice B – Částkov, Bílovice – Kostelany n. M. B (15.30). Vsetín III. třída: Kelč B – Kateřinice B, Hošťálková – Leskovec (15.30). Vsetín IV. třída: Růžďka – Jasenice (15), Lidečko B – Ratiboř B (15.30). Zlín III. třída: Mysločovice – Březůvky, Luhačovice B – Poteč (UT), Fryšták B – Příluky B (15.30). Zlín IV. třída: Hvozdná B – Kašava B, Veselá B – Zádveřice, Lužkovice B – Všemina, SK Vizovice B – Jasenná, Sehradice B – Šanov (15.30). MSL žen: Val. Meziříčí – Bruntál (Ratiboř, 14.30). Divize žen: Březůvky – Holešov, Březnice – Vlkoš (15.30).

HÁZENÁ

Severomoravská liga mužů: Valašské Meziříčí – Hranice B (13.30).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Uherské Hradiště – Frýdek -Místek (17). Krajská liga mužů: Uherský Brod – Brumov (16.30), Kroměříž – Warrior Brno, Rožnov p. R. – Horní Benešov (17). Okresní hokejová liga mužů: Old Stars – Shooters (15.45), Top Moravia – UH Rangers (20.45, oba ZS v Uherském Ostrohu). Extraliga juniorů: Zlín – Znojmo (12.30). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Kometa Brno (PSG aréna, 15.15). I. liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Znojmo (9.30). Krajská liga dorostu: Uherský Brod – Uherský Ostroh (9.30).

JUDO

Mezinárodní turnaj v Kroměříži (15.30).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Přerov (10). III. liga mužů: Slavičín – Michálkovice (10). Jihomoravská divize: Otrokovice – Luhačovice B (10), Vsetín – Ratíškovice B, Slavičín B – Prušánky (14).

NOHEJBAL

Extraliga, 2. zápas play out: Vsetín – Český Brod (kurty u Sokolovny, v případě deště hala v Hovězí, 14).

PÉTANQUE

Hakman Cup o pétanqueového krále Uherskohradišťska, 2. turnaj (hřiště v Buchlovicích, 13).

RAGBY

I. liga: Zlín – Slovan Bratislava (Stadion mládeže, 14).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů:

KST Zlín B – Matve Uherský Ostroh B (14). Krajská divize mužů: Fryšták A – Slavičín A, Otrokovice A – Rožnov p. R. B, Bylnice A – Hulín A, Kunovice A – Kostelec A, Bystřice p. H. A – Val. Meziříčí A (17), KST Zlín C – Dolní Němčí B (17.30). Krajská soutěž mužů I. třídy: Mysločovice A – T Bystřice p. L. A, Újezdec-Těšov A – Bystřice p. H. B, Nivnice A – KST Zlín D, Vidče A – Vlčnov A, KST Vsetín B – Otrokovice B, Hulín B – Dolní Němčí C (17). Krajská soutěž mužů II. třídy: Val. Meziříčí B – Šarovy A, Bojkovice A – Bylnice B, Morkovice A – Slavkov A, TJ Holešov A – Otrokovice C, Slavia Kroměříž A – Orel Zlín A (17). Uherskohradišťsko I. třída: Strání A – Kunovice C (17), Dolní Němčí D – Vážany-Ořechov A (17.30). Uherskohradišťsko II. třída: Dolní Němčí E – Vážany -Ořechov B (10), Nivnice C – Polešovice A (14), Újezdec-Těšov C – Orel Uh. Hradiště C (19). Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice B – Zlechov A (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Orel Ostrožská Nová Ves D – Velehrad B (14.30), Velehrad C – Břestek A, Drslavice-Veletiny C – Újezdec -Těšov E (17). Uherskohradišťsko V. třída: Kunovice E – Horní Němčí B (14), Vážany-Ořechov E – Hluk C (14.30), Slavkov C – Orel Uh. Hradiště E, Bánov A – Bystřice p. Lop. C (17). Zlínsko I. třída: Bylnice C – Fryšták B (10), Kostelec C – Orel Zlín B (14), Orel Zlín C – Vysoké Pole A, Val. Klobouky A – Slavičín B (17). Zlínsko II. třída: Mysločovice B – Slopné A (13), Újezd A – Fryšták C (16.30), Vysoké Pole B – KST Zlín F, Želechovice n. Dř. A – Kašava A (17). Zlínsko III. třída: Halenkovice A – Slušovice A (10), Louky B – S. Jasenná B, Bohuslavice n. Vl. A – Šarovy B, Mysločovice C – Luhačovice A, Štítná B – Rokytnice B, HUK A – Otrokovice F (17). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D – KST Zlín G (10), Halenkovice B – Slopné B (13), Bohuslavice u Zlína A – Újezd B (17). Zlínsko V. třída: Želechovice n. Dř. C – Želechovice n. Dř. B (13.30), Bohuslavice n. Vl. B – Orel Zlín E (14), Racková A – Mysločovice E (17).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Benátky n. J. (Městská hala, 17.30). II. liga mužů: Nivnice – Bučovice (10 a 14). II. liga žen: Vsetín – Litovel (10 a 14).

Neděle 2. října

BASKETBAL

Extraliga juniorek: Kroměříž – Basket Slovanka (11.30). Extraliga kadetů: Zlín – Sokol pražský (9).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Slavičín – MEZ Vsetín (9), Kunovští Orli – FBC Zlín (10.20), FBC Zlín – Slavičín (12.10), MEZ Vsetín – Kunovští Orli (13.30, vše sportovní hala Na Lapači ve Vsetíně).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Zábřeh (Kunovice, 10.15), Zlín B – Hulín (Letná, 10.30). Divize: Brumov – Havířov (10.15). Krajský přebor: Val. Meziříčí B – Hluk (UT), Dolní Němčí – 1. Valašský FC (15.30). I. A třída: Slavičín B – Vlachovice (10.15), Hutisko – Brumov B, Val. Klobouky – Hovězí, Dolní Bečva – Juřinka, SK Vizovice – Zubří, Nedachlebice – Žalkovice, Prakšice – Kněžpole, J. Otrokovice – Příluky (Nový stadion), Mladcová – 1. FC Slovácko C, Kvasice – Chropyně (15.30). I. B třída: Zlechov – Strání (10), Lidečko – Hrachovec, Zašová – Nedašov, Val. Polanka – Podlesí, Malenovice – Míškovice, Lubná – Lužkovice, Admira Hulín – Březnice, Fryšták – Kostelec u Hol., Zdounky – Kelč, Zborovice – Tečovice, Sušice – Šumice, V. Otrokovice B – Nedakonice, Kudlovice – Koryčany, Havřice – Zlámanec (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Skaštice (10.15, Všetuly), Žeranovice – Kyselovice, Roštění – Mrlínek, Střílky – Rajnochovice, Slavkov p. H. – Němčice, Prusinovice – Rataje (15.30). Kroměříž III. třída: Mysločovice B – Žalkovice B (10), Martinice – Chvalčov, Rymice – Skaštice B, Hlinsko p. H. – Kostelec u Hol. B, Tučapy – Zahnašovice, Břest – Pravčice, Komárno – Ludslavice, Počenice – Těšnovice B, Roštín – Zborovice B, Bařice – Zlobice, Šelešovice – Bezměrov, Lutopecny – Litenčice, Dřínov – Rataje B (15.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Horní Němčí – Vlčnov, Mařatice – Nezdenice, Břestek – Nivnice, Uh. Ostroh – Ostr. Lhota, Košíky – Polešovice, Hluk B – Kostelany n. M. (15.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Tupesy – Buchlovice, Pitín – Korytná, Jarošov – Kunovice, Babice – Bánov, Huštěnovice – Boršice u Bl. (15.30). Základní třída Uh. Hradiště: Bojkovice B – Březová (13.30), Stříbrnice – Březolupy B (14), Záhorovice – Suchá Loz (15), Tučapy – Jalubí B, Popovice – Topolná, Jankovice – Slovácko-Vážany, Hradčovice – Žitková, Drslavice B – Dolní Němčí B, Bystřice p. L. – Podolí, Komňa – Rudice, St. Hrozenkov – Orel Uh. Brod (15.30). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Prlov (10.15), Val. Senice – Lhotka n. B., Střítež n. B. – Ratiboř A, Prostř. Bečva – Dolní Bečva B, V. Karl. + Kar. B – Huslenky A (Karolinka), Nový Hrozenkov – Horní Bečva, Halenkov – Val. Příkazy (15.30). Vsetín III. třída: Janová B – Hrachovec B, Lužná – Jarcová, Liptál – Choryně B, Lačnov – Krhová A, Police – Podlesí B (15.30). Vsetín IV. třída: Vidče B – Velká Lhota (10), Kladeruby – Loučka, Branky – Krhová B, Bynina – Hutisko B, Mikulůvka – Juřinka B, Střelná – FC Vsetín C (15), Zděchov – Lhota u Vs. B, Študlov – Huslenky B, Jablůnka B – Ústí (15.30). Okresní přebor Zlín: Bratřejov – Jaroslavice, Napajedla B – Kašava, Kostelec – Veselá, Bylnice – Sehradice, Tlumačov – Ludkovice, Újezd – Štípa, Vysoké Pole – Dolní Lhota (15.30). Zlín III. třída: Lípa – Pohořelice (10), Vlachovice B – Mirošov (14), Halenkovice – Lhota u Malen., Hvozdná – Komárov, Lukov B – Březová, Paseky Zlín – Tečovice B (UT), Rokytnice – Smolina, Biskupice – Slopné, Návojná – Pozlovice, Štítná n. Vl. B – Drnovice, Nedašova Lhota – Nevšová (15.30). Zlín IV. třída: Štípa B – Neubuz (10), Hřivínův Újezd – Spytihněv B (Doubravy), Tichov – Jestřabí (10.15), Lipová – Petrůvka, Bohuslavice n. Vl. – FC Vizovice (14), Žlutava – Jaroslavice B, Velký Ořechov – Paseky Zlín B, Racková – Provodov B, Kudlov – Mladcová B, Doubravy – Dobrkovice, Trnava – Lutonina, Loučka – Horní Lhota, Rudimov – Divnice (15.30). I. liga žen: Slovácko – Brno (UT Širůch ve Starém Městě, 14). MSL žen: Holešovské holky – Hodonín (Střelnice, 14). Divize žen: Napajedla – Nezdenice (UT 2. ZŠ, 10.15).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Lovosice (10.30). Interliga žen: Zlín – Poruba (16). I. liga mužů: Bystřice p. H. – Šumperk (10.30). II. liga mužů: Holešov – Havířov (10.30), Zubří B – Vsetín (17). Severomoravská liga mužů: Veselá B – Krmelín B (13). I. liga starších dorostenců: Zubří – Plzeň (15). I. liga mladších dorostenců: Zubří – Plzeň (13).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Heřmanův Městec (14).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Liberec (18.10). Krajská liga mužů: Uherský Ostroh – Uničov (17). Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Třinec (13). Liga juniorů: Vsetín – Šumperk (10). Krajská liga juniorů: Uherský Brod – Nový Jičín (16.30).

NOHEJBAL

Extraliga, případný 3. zápas play out: Vsetín – Český Brod (kurty u Sokolovny, v případě deště hala v Hovězí, 10).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, okresní soutěž I. třída: Bystřice p. H. D – Rymice A, Hulín C – Hulín D, Roštín A – Osíčko A (9). Uherskohradišťsko I. třída: Nivnice B – Orel Uh. Hradiště B, Orel Uh. Hradiště A – Orel Ostrožská Nová Ves B (8), Bílovice A – Vlčnov B (9). Uherskohradišťsko II. třída: Vlčnov C – Drslavice-Veletiny B (8), Drslavice-Veletiny A – Bojkovice B, Bystřice p. Lop. B – Velehrad A (9). Uherskohradišťsko III. třída: Orel Ostrožská Nová Ves C – Slavkov B (8), Komňa A – Újezdec-Těšov D, Polešovice B – Bílovice C (9), Orel Uh. Hradiště D – Vlčnov D (10.30). Uherskohradišťsko IV. třída: Zlechov B – Bílovice D, Hluk B – Dolní Němčí F (9), Horní Němčí A – Kunovice D (10.30). Uherskohradišťsko V. třída: Polešovice C – Dolní Němčí G, Velehrad D – Vlčnov E (9), Vážany-Ořechov D – Strání B (11.30). Regionální přebor Vsetínsko: Valašské Meziříčí D – Vidče B, Sokol Vsetín A – Gumárny Zubří OST A, Oznice A – TJ Karolinka A, Vidče C – Růžďka A, TJ Rožnov p. R. D – Valašské Meziříčí C (9). Zlínsko II. třída: Louky A – Napajedla A (9). Zlínsko V. třída: Mysločovice F – Pohořelice A (8).

Pondělí 3. října

FOTBAL

I. liga: Slovácko – Jablonec (Uherské Hradiště, 18.30).