Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském Kraji

Přehled sportovních událostí Zlínského kraje

29.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jaroslav Janeba

ČTVRTEK 30. DUBNA

FOTBAL

I. A třída: Podkopná Lhota – Hrachovec (Trnava, 17). I. B třída: Podlesí – Horní Lideč, Choryně – Velké Karlovice (17). Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice – Skaštice (17). Vsetín IV. třída: Lidečko B – Lačnov, Ratiboř B – Zděchov, Jablůnka B – Poličná B, Mikulůvka – Kladeruby, Jasenice – Juřinka B (17). Okresní přebor Zlín: Tečovice – SK Vizovice, Újezd – Ludkovice, Březová – Napajedla B, Dolní Lhota – Tlumačov, Jaroslavice – Štípa (17). Zlín III. třída: Lukov B – Mladcová B, Veselá – Lípa, Pohořelice – Kašava, Komárov – Velký Ořechov, Fryšták B – Březůvky, Štítná n. Vl. B – Šanov (17.30). Zlín IV. třída: Kudlov – FC Vizovice, Doubravy – Provodov B, Vlčková – Lužkovice B, Hvozdná B – SK Vizovice B, Luhačovice B – Nedašova Lhota (UT), Sehradice B – Petrůvka (17).

PÁTEK 1. KVĚTNA

ATLETIKA

Ječmínkův běh v Chropyni (U rybníka Hejtman, 10). Dvanáctiminutovka pro mládež a veřejnost v Uherském Hradišti (Městský atletický stadion, 10). Slovácká hodinovka v Uherském Hradišti (Městský atletický stadion, 11).

CYKLISTIKA

Hostýnská časovka (Bystřice p. H., 10).

FOTBAL

I. A třída: Mladcová – Žalkovice (16.30), Nedašov – Příluky, Březolupy – Ořechov (17). I. B třída: Malenovice – Holešov, Zlámanec – Uh. Ostroh (16.30), Valašská Polanka – Loučka (17). Okresní přebor Kroměříž: Tučapy – Roštění (16.30). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Rusava B (14), Lubná B – Troubky, Litenčice – Bezměrov (16.30), Rajnochovice – Ludslavice (17), Střílky – Dřínov (17.30). Finále poháru OFS Kroměříž: Kyselovice – Chvalčov (Všetuly, 16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Popovice – Havřice (17). Základní třída Uherské Hradiště: Jankovice – Uh. Ostroh B (16.30), Bílovice B – Tučapy (17). Pohár OFS Uherské Hradiště – semifinále: Staré Město – Nedakonice, Horní Němčí – Drslavice (17). Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Prlov (17.30). Vsetín III. třída: Krhová – Podlesí B (18.30). Vsetín IV. třída: Střelná – Študlov (16.30). Okresní přebor Zlín: Návojná – Sehradice, Nevšová – Březnice (16.30). Zlín III. třída: Tečovice B – Zádveřice, Paseky – Všemina (Březůvky), Pozlovice – Hřivínův Újezd, Biskupice – Vlachovice B, Mirošov – Jestřabí, Rokytnice – Kostelec, Slopné – Drnovice (16.30). Zlín IV. třída: Jasenná – Příluky B (14), Louky B – Mysločovice, Racková – Dobrkovice, Bratřejov – Trnava (Lutonina), Fryšták C – Veselá B, Jaroslavice B – Neubuz, Bohuslavice – Rudimov, Lipová – Dolní Lhota B, Tichov – Divnice (16.30). Přátelské utkání: Mrlínek – internacionálové ČR (16.30).

HÁZENÁ

ITS CUP: zahájení turnaje minižaček, mladších a starších žaček (sportovní hala v Kunovicích, 18).

HOKEJBAL

Moravská národní liga, semifinále play off: Malenovice – Třinec (10), Vsetín – Karviná (14).

IN­LINE HOKEJ

Extraliga mužů: Reflex Zlín – Devils Zlín (11).

RAGBY

Liga mužů: Zlín – Havířov (Stadion mládeže, 15).

SOFTBAL

II. liga žen, turnaj v Kunovicích: Kunovice – Ostrava (12), Trutnov – Ostrava (14), Kunovice – Trutnov (16).

SOBOTA 2. KVĚTNA

FLORBAL

Zlínská liga mužů: FBC Zlín – Bojkovice (9), FbC Květná – Sokol Bystřice p. H. (10.15), Bojkovice – Val. Klobouky (11.30), FbC Květná – FBC Zlín (12.45), Sokol Bystřice p. H. – Val. Klobouky (14, vše hala ZŠ Bojkovice). Zásobování Florbal Team – Vsetín B (9), Počenice B – Kunovští Orli (10.15), Nivnice – Hluk B (11.30), Otrokovice B – Zásobování Florbal Team (12.45), Vsetín B – Počenice B (14), Hluk B – Kunovští Orli (15.15), Otrokovice B – Nivnice (16.30, vše hala SPŠ Zlín). Jihomoravská liga mužů: Florec Brno – Tišnov (10), Bučovice B – Sokol Brno III (11.15), Tišnov – Dohoda Brno (12.30), Bučovice B – Florec Brno (13.45), Sokol Brno III – Dohoda Brno (15, vše SH Morkovice). Liga dorostenek: Uherský Brod – Slavičín (10), ZŠ Horní – The Bees – 1. FbC Aligators (11), Slavičín – Žďár nad Sázavou (12), ZŠ Horní – The Bees – Uherský Brod (13), 1. FbC Aligators – Žďár nad Sázavou (14, vše SH Slavičín).

FOTBAL

I. liga: Zlín – Bohemians Praha (19). II. liga: Slovácko – Sokolov (19). Krajský přebor: FC Vsetín – Spytihněv (Tyršova), Holešov – Hluk (Střelnice), Slušovice – Provodov, Ostr. N. Ves – Morkovice, Uherský Brod – Vigantice (orelský stadion), Chropyně – Vlachovice (16.30). I. A třída: Juřinka – Brumov B, Hutisko-Solanec – Příluky, Vidče – Lužkovice, Hrachovec – Lhota u Vsetína, V. Otrokovice B – Nedachlebice (16.30). I. B třída: Horní Lideč – Kelč, Choryně – Hovězí, Louky – Fryšták, Hvozdná – Těšnovice (16.30). Kroměříž III. třída: Kvasice B – Zlobice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Sušice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Tupesy B – Stříbrnice, Strání B – Vlčnov (Korytná), Uh. Ostroh B – Březová B (16.30). Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Francova Lhota, Hošťálková – Prlov (16.30. Vsetín IV. třída: Ratiboř B -Lačnov (16.30). Okresní přebor Zlín: Jaroslavice – Tečovice (16.30). Zlín III. třída: Mladcová B – Fryšták B, Lukov B – Komárov, Veselá – Pohořelice (16.30). Zlín IV. třída: Halenkovice – Provodov B, FC Vizovice – Spytihněv B (Lutonina), Luhačovice B – Sehradice B, SK Vizovice B – Příluky B (16.30). Meziokresní přebor žen: Val. Meziříčí B – Bohuslavice u Zl. (13.30), Divnice – Nezdenice, Březnice – Tichov (16.30).

HÁZENÁ

I. liga žen: HC Zlín jun. – Zora Olomouc jun. (14). II. liga mužů: Vsetín – Paskov (13), Lesana Zubří – Holešov (17). Středomoravská liga mužů: Bystřice p. H. B – Zlín B (15). I. liga mladších dorostenek: HC Zlín – Zora Olomouc (16). I. liga mladších dorostenek: HC Zlín – Zora Olomouc (12), Jiskra Otrokovice – PRIOR Olomouc (13). II. liga starších dorostenců: Vsetín – Litovel (11.15), Bystřice p. H. – HC Zlín (13.15). ITS CUP: turnaj minižaček, mladších a starších žaček (Kunovice a Uherské Hradiště, 9).

HOKEJBAL

Moravská národní liga, semifinále play off, případný čtvrtý zápas: Malenovice – Třinec (10), Vsetín – Karviná (14).

MOTORISMUS

Přebor Moravy v motokrosu v Brankách (tréninky od 8.30, závody od 12.30).

SOFTBAL

II. liga žen, turnaj v Kunovicích: Kunovice – Trutnov (10), Trutnov – Ostrava (12), Kunovice – Ostrava (14).

NEDĚLE 3. KVĚTNA

CYKLISTIKA

Moravský silniční pohár, Zlínské okruhy (start u koupaliště v Machové v 11, cíl na kopci před Machovou).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Kroměříž (Letná, 10.30). Divize: Brumov – Velké Losiny (10.15), Val. Meziříčí – Poruba (16.30). Krajský přebor: 1 Valašský FC – Dolní Němčí (UT), Zborovice – Kateřinice (16.30). I. A třída: Lidečko – Dolní Bečva, Lukov – Nedašov, Val. Bystřice – Podkopná Lhota, Jis. Otrokovice – Ořechov (Nový stadion), Šumice – Žalkovice, Slovácko C – Boršice (Sady), Prakšice-Pašov. – Březolupy, Újezdec-Těšov – Luhačovice, Kvasice – Mladcová (16.30). I. B třída: Hluk B – Kněžpole (10), Holešov B – Val. Klobouky (Všetuly), Slavičín B – Lubná (10.15), Zašová – Val. Meziříčí B, Loučka – Zubří, V. Karlovice B – Prostř. Bečva (Karolinka), Val. Polanka – Poličná, Podlesí – Val. Příkazy, Štítná n. Vl. – Slavkov p. H., Bylnice – Rusava, Míškovice – Malenovice, Jalubí – Slavkov, Koryčany – Kudlovice, Uherský Ostroh – Ostr. Lhota, Bojkovice – Osvětimany, Bánov – Strání, Zlámanec – Zlechov (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Zdounky – Prusinovice, Roštění – Admira Hulín, Martinice – Záhlinice, Počenice – Kyselovice, Chvalčov – Němčice, Tučapy – Žeranovice, Mrlínek – Skaštice (16.30). Kroměříž III. třída: Mysločovice B – Žalkovice B (10), Kostelec u Hol. – Komárno, Břest – Loukov, Rajnochovice – Kyselovice B, Pravčice – Rusava B (UT Hulín), Zahnašovice – Rymice (Ludslavice), Hlinsko p. H. – Ludslavice, Rataje – Střílky, Litenčice – Troubky, Bařice – Lubná B, Šelešovice – Lutopecny, Bezměrov – Dřínov (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Boršice u Bl. – Jarošov, Mařatice – Kostelany, Bílovice – Polešovice, Tupesy – Břestek, Traplice – Drslavice, Hradčovice – Nedakonice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Popovice – Korytná, Horní Němčí – Košíky, Mistřice – Slov. -Vážany, Buchlovice – Huštěnovice, Bystřice p. L. – Pitín, Havřice – Staré Město, Nivnice – Březová (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Bílovice B – Topolná, Boršice u Bl. B – Podolí B (10), Jalubí B – Medlovice, Přečkovice – Záhorovice (14), Babice – Ostr. N. Ves B, Jankovice – Podolí, Tučapy – Částkov, Krhov – Suchá Loz, Komňa – St. Hrozenkov, Rudice – Žitková (16.30). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Janová (hřiště Tyršova 10.15), Liptál – Kateřinice B, Nový Hrozenkov – Bynina, Ratiboř – Horní Bečva, Střítež n.B – Halenkov (16.30). Vsetín III. třída: Lhotka n. B. – Růžka, Dolní Bečva B – Ústí, Branky – Lužná , Val. Senice – Huslenky, Police – Choryně B, Hrachovec B – Leskovec (16.30). Vsetín IV. třída: Střelná – Zděchov, Mikulůvka – Jablůnka B, Velká Lhota -Poličná B (15), Študlov -Janová B (15.30), Juřinka B – Jarcová, Jasenice – Kladruby (16.30). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Napajedla B, SK Vizovice – Tlumačov, Březnice – Štípa, Sehradice – Dolní Lhota, Návojná – Březová, Nevšová – Újezd (16.30). Zlín III. třída: Lípa – Všemina, Jestřabí – Kostelec (10), Smolina – Slopné (14), Kašava – Velký Ořechov, Zádveřice – Březůvky, Tečovice B – Paseky, Vysoké Pole – Šanov, Vlachovice B – Drnovice, Hřivínův Újezd – Štítná n. Vl. B, Pozlovice – Rokytnice, Biskupice – Mirošov (16.30). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Lh. u Malenovic, Štípa B – Jasenná, Horní Lhota – Poteč (10), Louky B – Neslyšící, Dolní Lhota B – Petrůvka (10.15), Lipová – Loučka (14), Mysločovice – Žlutava, Kudlov – Doubravy, Trnava – Veselá B, Lužkovice B – Neubuz, Vlčková – Hvozdná B, Jaroslavice B – Bratřejov, Nedašova Lhota – Divnice, Rudimov – Tichov (16.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů, skupina o udržení: Bystřice p. H. – Třeboň (10.30). I. liga žen: Jiskra Otrokovice – Most (15). II. liga mužů: Zubří SCM – Dolní Cerekev (17). I. liga starších dorostenců: HC Zubří – Třeboň (15). I. liga mladšího dorostu: Zubří – Prostějov (13). ITS CUP: turnaj minižaček, mladších a starších žaček (Kunovice a Uherské Hradiště, 9)

29.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Nikdo by nepodpořil menšinovou vládu ANO, pokud by v ní byl i nebyl Andrej Babiš.
AKTUALIZOVÁNO
51

V superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Hudebně divadelní představení na motivy novely Richarda Bacha Jonathan Livingston Racek se uskuteční v pátek 20. října v 19 hodin na jevištní scéně Za oponou.

Na scénu Za oponou míří Holanďané

Opraví vlhkem zničenou kotelnu Maměnky na Pustevnách

Vedení Valašského muzea v přírodě rozhodlo o opravě kotelny v hotelu Maměnka na Pustevnách. Na kotelně, která je částečně zapuštěná do svahu, se projevilo dlouhodobé působení vlhkosti.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Dlouhých pětašedesát let se čile zajímá o politické dění dnes už čtyřiasedmdesátiletý Jan Uherka z Uherského Brodu. V nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky kandiduje ze čtrnácté pozice za ČSSD, přičemž je nejstarším kandidátem napříč všemi kandidátkami.

Vsetín odjel z lázeňského města s nulou na všech kontech

Žádný bod, žádná vstřelená branka, naopak v každé třetině jedna inkasovaná. Prvoligoví hokejisté Vsetína hráli s hlavním favoritem soutěže z Karlových Varů a podlehli mu o tři branky.

Představujeme prvňáčky ze Základní školy v Rožnově pod Radhoštěm

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení