ČTVRTEK 12. PROSINCE

HOKEJ

Krajská liga: Uherský Brod – Uherské Hradiště (18).

PÁTEK 13. PROSINCE

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín - Ostrava (19).

FLORBAL

I. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Exelsior Havířov (20).

HOKEJ

Evropská univerzitní liga: Univerzita Tomáše Bati – Univerzita Karlova (17.30, ZS L. Čajky ve Zlíně).

SOBOTA 14. PROSINCE

FLORBAL

Divize mužů: Zlín Lions – Krnov (14), Vsetín – Olomouc (17.30).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Fastav Zlín – Opava (14.30).

Vánoční halový turnaj žen v Uherském Brodě – 12. ročník (8-21).

FUTSAL

II. liga: VŠSK Zlín – Dolní Loučky (20, SH Datart).

HOKEJ

Krajská liga: Uherské Hradiště – Břeclav (18.15).

Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – Rychlov (17), HC Senators – Jiskra Chropyně (18.40), UDH Panthers – Morkovice (20.30).

MALÝ FOTBAL

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 15. ročník: Lešení – Kocovina (15), Poskládaní – Kickers (16.30).

Halový turnaj Femo Cup ve Francově Lhotě – 5. ročník (9-18).

ŠACHY

Vánoční turnaj v Herní Lhotě – 31. ročník (14-19).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Liberec (17).

NEDĚLE 15. PROSINCE

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Bohemians (18).

I. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Praha Kunratice (18). Národní liga: Hluk – Hranice (17.30). Zlínská liga mužů: Hluk C – Strání+Květná (9), Hluk B – Počenice B (10.30), 1. AC Uherský Brod – Strání+Květná (12), Hluk B – Hluk C (13.30), Počenice B – 1. AC Uherský Brod (15, vše SH Spartak Hluk).

FOTBAL

Vánoční halový turnaj žen v Uherském Brodě – 12. ročník (8-17).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Vsetín – Havířov (12).

Krajská liga: Brumov+Bylnice – Uherský Ostroh (17).

Kroměřížská liga: Vážany – Horny Dogs (17), Plačkov – Masaro UH (18.40), Chomýž – Vikings Slušovice (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Stator (12).

MALÝ FOTBAL

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 15. ročník: FC F1 Zálešná – Tečka (15), Benfika – Black§White (16.30).

PONDĚLÍ 16. PROSINCE

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Troubky – AHK Kroměříž (20), Míškovice – Buldok Otrokovice (21.40).