PÁTEK 7. ČERVNA

ATLETIKA

Zámecká pětka v Holešově - 8. ročník (18.30, start v Zámeckém parku).

FOTBAL

MSFL: Valašské Meziříčí - Petřkovice (17.30). Divize D: Strání - Blansko (17). Krajský přebor: Rožnov p. R. - Kelč (18), Baťov - Bystřice p. H. (18.30).

SOBOTA 8. ČERVNA

ATLETIKA

Fatra desítka okolo komína v Napajedlech – 4. ročník (12, start hlavního závodu v areálu společnosti Fatra).

CYKLISTIKA

Chřibská 50 – 17. ročník (11, start na výstavišti Floria v Kroměříži).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Otrokovice, Hulín - Hodonín (17.30). Divize: Vsetín – Dětmarovice (17.30).

Krajský přebor: Skaštice - Hluk, Holešov - Nevšová, Provodov - Brumov, Morkovice - Juřinka, Vel. Karlovice - Luhačovice (17). I. A třída: Újezdec - Nedachlebice (14.30), Osvětimany - Buchlovice, Vigantice - Vlachovice (17). I. B třída: Halenkov - Prostř. Bečva, Choryně - Val. Polanka, Slavičín B - Poličná, Tečovice - Příluky, Mladcová - Slavkov p. H., Březolupy - Zlechov (17).

Okresní přebor Zlín: Slušovice B - Nedašova Lhota (17). Zlín III. třída: Březová - Lípa (16), Kašava - Napajedla B, Lukov – Pohořelice, Nedašov B – Biskupice, Drnovice - Vysoké Pole, Hvozdná - Štítná n/Vl. B (17).

Okresní přebor Kroměříž: Komárno – Počenice, Zborovice - Kvasice B, Zdounky - Němčice (17). Kroměříž III. třída: Rusava – Martinice, Míškovice - Roštění (17).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dolní Němčí B - Boršice u Blatnice, Drslavice B – Částkov, Žítková - Bojkovice B - Pitín (17).

Okresní přebor Vsetín: Krhová - Jablůnka (15), Ústí - Valašská Bystřice (16.30). Vsetín III. třída: Huslenky - Branky (10.15), Ratiboř B - Střelná (10.30), Leskovec - Liptál (16.30). Vsetín IV. třída: Růžďka - Huslenky B (14.30), Študlov - Police (15.30), Loučka - Velká Lhota, Valašská Senice - Krhová B (16.30).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: Vlčnov – Valašské Meziříčí (9), Sokol Prštné – Vsetín C (9).

Otevřené mistrovství jednotlivců okresu Kroměříž (8.30 – 16), areál Bajda v Kroměříži).

NEDĚLE 9. ČERVNA

FOTBAL

Krajský přebor: Štítná n. Vl. - Boršice (17). I. A třída: Brumov B - Kateřinice (10), V. Otrokovice B - Koryčany (10.15), Val. Meziříčí B - Val. Příkazy (14.30), Val. Klobouky - Slušovice, Podlesí - Nedašov, Hrachovec - Vidče, Dolní Němčí - Kvasice, Nivnice - Ořechov, Bojkovice - Napajedla, Žalkovice - Kunovice (17). I. B třída: Holešov B - Admira Hulín (10.15), Lidečko - Hutisko, Hovězí - Horní Lideč, Prlov - Semetín, Ratiboř - Franc. Lhota, Malenovice - Lužkovice, Veselá - Louky, Fryšták - Jaroslavice, Kostelec u Hol - Chropyně, Šumice - Drslavice, Ludkovice - Březnice, Havřice - Uh. Ostroh, Morkovice B - Tlumačov, Nedakonice - Luhačovice B, 1.FC Slovácko B - Staré Město (17).

Okresní přebor Zlín: Sehradice - Újezd (14), Mysločovice – Bylnice, Návojná – Poteč, Štípa – Pozlovice, Jasenná – Slopné, Kostelec - Mladcová B (17). Zlín III. třída: Dolní Lhota – Petrůvka (10), Březůvky - Zlín SK (10.15), Tečovice B – Doubravy, Žlutava – Spytihněv, Vizovice – Halenkovice, Šanov - Bohuslavice n. Vl., Velký Ořechov – Rokytnice, Bratřejov - Rudimov (17).

Okresní přebor Kroměříž:Záhlinice - Lubná (14.30), Mrlínek - Chvalčov (16.30), Skaštice B - Těšnovice (Chropyně), Střílky – Břest (17). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Tučapy, Žalkovice B - Dřínov (14.30), Bařice – Litenčice (16.30), Hlinsko p. H, - Rymice Hlinsko p. H., Ludslavice – Rajnochovice, Žeranovice – Loukov, Bezměrov – Pravčice, Kyselovice – Rataje, Zlobice – Šelešovice, Záříčí – Roštín, Lutopecny - Troubky (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová - Strání B (15), Jankovice - O. N. Ves, Horní Němčí – Vlčnov, Ostr. Lhota – Jarošov, Bánov – Nezdenice, Bílovice – Topolná, Slavkov – Polešovice (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice - Hluk B (10.15), Uh. Ostroh B – Popovice (14.30), Záhorovice - Bystřice p.L., Podolí – Rudice, St. Hrozenkov – Korytná, Suchá Loz - Orel Uh. Brod (15), Babice – Velehrad, Kněžpole – Košíky, Sušice – Kudlovice, Stříbrnice – Traplice, Huštěnovice – Vážany, Jalubí – Kostelany, Mistřice – Dobrkovice, Hradčovice – Prakšice, Komňa - Přečkovice (17).

Okresní přebor Vsetín: Dolní Bečva - SD Nový Hrozenkov/VKK, Jarcová – Střítež, Zubří – Bynina, Zašová – Hošťálková, FC Lhota - Horní Bečva (16.30). Vsetín III. třída: Val. Polanka B - Kladeruby (10.15, hř. Lužná), Halenkov B - Choryně B, Lačnov – Janová (16.30).